Kleizer – Bencsics, Áder, Horváth, Tóth, Markó (Tama), Szücs, Deák (Zsirai), Hegyi (Péter), Füsi, Licskai. Edző: Csorba János.
Fentős – Geeb, Katona, Somogyi, Török, Reineck, Párkányi (Bácskai), Németh (Pinezits), Horváth (Szabó), Varga B., Varga D. Edző: Halász Ernő.
Gsz.: Tóth, ill. Varga B., Varga D., Török.
Kiállítva: Füsi.
A Sopron két helyzettel indított, aztán hozzászürkült a hazai csapathoz. Szinte semmi sem történt a félidő végéig, aztán a semmiből 11-eshez jutottak a hazaiak a 45. percben. Ekkor Licskait buktatta Katona a 16-oson belül, a büntetőt Tóth B. a bal felső sarokba lőtte. 1–0. A második játékrészben a Kapuvár deffenzív, visszahúzódó játékával magára húzta az ellenfelet és a vendégek minden lehetőségüket gólra váltották. A 66. percben Varga B. fordult le a védőjéről, majd a kapussal szemben 13 méterről a bal alsó sarokba helyezett. 1–1. A 71. percben Bácskai lódult meg a balszélen és beadása után Varga D. félmagasan, nagy erővel lőtt a kapu közepébe. 1–2. Öt perc múlva három kapuvári védő is hibázott, s Török tíz méterről, középről a kapu jobb alsó sarkába lőtt. 1–3. A 87. percben a játékvezető egy rossz becsúszásért kiállította Füsit, és ezzel végképp megpecsételődött a hazaiak sorsa.
Küzdelmes mérkőzésen a Sopron jobb erőnlétének köszönhetően a második félidőben eldöntötte a három pont sorsát.
Jók: senki, ill. Török, Katona, Varga B.
Csorba János: – A bekapott gól után megint összeroppantunk, amiben a kényszerű cserék is közrejátszottak.
Halász Ernő: – Úgy érzem, hogy egy nehéz mérkőzésen megérdemelten szereztük meg a három pontot.