76 SEAT FOTON GYŐR 72 (29–19, 11–16, 20–19, 16–18)

Kecskemét, NB I-es női mérkőzés, 200 néző. V: Péczely, Makovsky.

MEDGYESSY 12, Szabó V. 6, Szavercsenko 13, DIATTA 17, TURÓCZI 24/6. Cs.: Demeter 2, Tordasi, Vincze 2. Edző: Király Sándor.
Borovicková 5/3, KONCZ 21/9, Tóth Zs. 4, Wabara 9/3, VARGA R. 22. Cs.: Szalay 7/3, Antolovics 2, Orsó 2, Somogyi. Edző: Gálos László.
Kipontozódott: Turóczy (32. p), Borovicková (38. p), Wabara (39. p), Tóth Zs. (40. p).
A hazaiak kezdtek jobban, de ebben a játékvezetőknek is volt némi szerepük. Még nem telt el két perc a mérkőzésből, amikor előbb Wabara, majd utána Tóth Zs. neve mellett is már három-három személyi állt és így az edző kénytelen volt őket „pihentetni”. A 4. perben 6–2-re vezettek a kecskemétiek és ezt a különbséget tartani is tudták (7. p: 13–9). A győri csapat ugyan mindent megtett a felzárkózásért, ám a második negyedben mégis növelni tudta előnyét a Kecskemét (13. p: 29–21, 17. p: 35–26). Szünet után végig a hazaiak vezettek (24. p: 44–37. 27. p: 52–42), a legszorosabb állást a 33. perc hozta, ekkor 63–60 állt az eredményjelzőn.
Király Sándor: – Ezer sebből vérző csapatom mindent megtett a sikerért. Győzelmünket a város sportvezetésének és polgármesterének ajánljuk.
Gálos László: – Hirtelenjében nem tudom eldönteni, hogy csapatom vagy a játékvezetés volt-e a gyengébb.