Délmagyar logó

2017. 02. 26. vasárnap - Edina -3°C | 10°C Még több cikk.

Képviselőjelöltek választókerületekre lebontva

Egyéni választókerületi képviselőjelöltek a megye öt 10 ezer lakosúnál nagyobb városában.

Csorna

1. választókerület

Fekete Béla (MNYLVE)
Gyopáros Alpár (Fidesz)
Horváth István
Kovácsné Varga Ildikó (MSZP–SZDSZ)
Póczik János (KDNP)
Rácz Zoltán
Tóth Tamásné
Vadász Ernőné (Szülőföldünkért)

2. választókerület

Bognár Sándor (MNYLVE)
Családi János (Szülőföldünkért)
Horváth János Zoltánné (MSZP)
Ifj. Kalocsa László (SZDSZ)
Remete Lászlóné (Fidesz–KDNP)

3. választókerület

Abdai Imre (SZDSZ)
Élő Zoltán (MNYLVE)
Szücs Jánosné (Szülőföldünkért)
Dr. Turi György (Fidesz–KDNP)

4. választókerület

Bandics Károly (KDNP)
Dr. Karczag Margit (SZDSZ–MSZP)
Németh Balázs (Fidesz)
Roncs Miklós (MNYLVE)
Tóth Csaba (Szülőföldünkért)

5. választókerület

Dr. Bóna Norbert (Fidesz–KDNP)
Dombi Lajos (SZDSZ)
Kovács Tamás (MNYLVE)
Pődörné Böröczky Beáta (MSZP)
Tudósné Tóth Mária (Szülőföldünkért)

6. választókerület

Galumba Lajos (MSZP–SZDSZ)
Kovács János (Fidesz)
Nagy Domokos (KDNP)
Szalay Balázs (Szülőföldünkért)
Szederné Gulyás Edina (MNYLVE)

7. választókerület

Balogh János (MSZP–SZDSZ)
Csontos Gáborné (Szülőföldünkért)
Háncs Károly (Fidesz–KDNP)
Somogyi Alajos (MNYLVE)

8. választókerület

Farkas Lajos (MSZP–SZDSZ)
Király Lászlóné (MNYLVE)
Dr. Kristóf János (Fidesz–KDNP)
Soós Gyuláné (Szülőföldünkért)
Vági Sándor Tamás

9. választókerület

Élő Mihály (MSZP–SZDSZ)
Farkas András (Szülőföldünkért)
Kapui Ferenc (MNYLVE)
Kiss Ottó (Fidesz–KDNP)

10. választókerület
Bella Rudolf (Fidesz–KDNP)
Gecsei Sándor (Szülőföldünkért)
Németh Lajos (MNYLVE)
Papp Imre (MSZP)

Győr

1.  választókerület

Dr. Andréka Bertalan (Pro Urbe)
Gergely Zoltán (MSZP–SZDSZ)
Havasréti Ervinné Méry Judit (GY. N. F. SZ.)
Malasits Zsolt (Deák-társaság)
Németh Zoltán (Fidesz–KDNP)
Takács Miklós (MDF)
Tóth Imréné (Zöld Demokraták)

2.  választókerület

Gergely Péter
Kovács Zsuzsa
(Pro Urbe)
Mohos Péter (SZDSZ)
Pongrácz Péter (MSZP)
Dr. Sebestyén Ágota (Zöld Demokraták)
Dr. Somogyi Tivadar (Fidesz–KDNP)
Szabó József (MDF)

3.  választókerület
Dr. Dézsi Csaba András (Fidesz–KDNP)
Horváth Péter
(Pro Urbe)
Horváth Vilmos (Zöld Demokraták)
Máthé Gabriella (MIÉP–Jobbik)
Dr. Schreiner László (MSZP)
Szalai Ferenc (MDF)

4.  választókerület
Balla Jenő
(Zöld Demokraták)
Balogh Imre (MSZP)
Herkely Ákos (Fidesz–KDNP)
Kelemen István Péter (MIÉP–Jobbik)
Nagy Dávid (MDF)
Tóth Ferencné (SZDSZ)

5.  választókerület

Bódis István Sándor (Zöld Demokraták)
Bukovics Ádám
(Pro Urbe)
Fűke Géza (Fidesz–KDNP)
Dr. Neupor Zsolt (MSZP)
Dr. Szomszéd Imre (MDF)
Zsarnovszki Edit (SZDSZ)

6.  választókerület

Baracskai Lászlóné (Zöld Demokraták)
Bécsi Zoltán (MSZP)
Dr. Komáromi Szilvia (SZDSZ)
Németh Piroska
(Pro Urbe)
Prácser Attila (MDF)
Szabó Erik (Fidesz–KDNP)

7.  választókerület

Balogh Imre
(Zöld Demokraták)
Horváth Vilmos (Fidesz–KDNP)
Dr. Kugler Lajos
(Pro Urbe)
Németh Árpád (MSZP)
Richnovskyné Mosonyi Katalin (MDF)

8.  választókerület

Borsi Róbert (Fidesz–KDNP)
Farkas Imre (Pro Urbe)
Graffelner Katalin (SZDSZ)
Hegyi Zoltán (MSZP)
Nánainé Kozári Erika (MDF)
Szeles Krisztina
(Zöld Demokraták)

9.  választókerület

Czvitkovics Zsuzsa (Zöld Demokraták)
Eredics Gergely (MSZP–SZDSZ)
Dr. Gál Lajos (MDF)
Kovács Tamás (Fidesz–KDNP)
Krasznai Zoltán
(Pro Urbe)
Nagy Zoltán

10.  választókerület
Árvai-Oltyán Ferenc (Zöld Demokraták)
Baranyi Tamásné (MSZP)
Csefó Zsolt (MDF)
Havel Ronaldné
(GY. N. F. SZ.)
Horváth László (Fidesz–KDNP)
Póczik József (SZDSZ)
Siska Mária (Pro Urbe)

11.  választókerület

Ferenczi Tamás
(Pro Urbe)
Hajszán Gyula (Fidesz–KDNP)
Markóné Katula Zsuzsanna (MDF)
Némethné Jankovics Györgyi (MSZP)
Oltyán Ferencné Árva Margit (Zöld Demokraták)
Dr. Tavasz Tibor (SZDSZ)

12.  választókerület

Eredics Imre (MSZP)
Simon Róbert Balázs (Fidesz–KDNP)
Soós László (Pro Urbe)
Szabó Tibor István (Zöld Demokraták)
Vér György (MDF)

13.  választókerület

Agekjan Ajasztan (SZDSZ)
Kalmár Ákos (Fidesz–KDNP)
Molnár Ákos (MSZP)
Pető István (Pro Urbe)
Sági Zoltán (MIÉP–Jobbik)
Schmidt Adél
(Zöld Demokraták)
Szabó László (MDF)

14.  választókerület

Fábián György (Pro Urbe)
Gerencsér Gyöngyi (MDF)
Orbán János
(Zöld Demokraták)
Dr. Schmidt Péter
Szeles Szabolcs (Fidesz–KDNP)
Szemes János (SZDSZ–MSZP)

15.  választókerület

Dr. Balogh Ildikó Gizella (GY. N. F. SZ.)
Dömötör Zoltánné Holeczky Judit (Pro Urbe)
Hegyiné Wolf Amanda (SZDSZ)
Kőhidi Ákos (MDF)
Dr. Németh Viktor (Fidesz–KDNP)
Ragányi Gyula (MSZP)
Soós Béla
(Zöld Demokraták)
Szendrényi Éva (Deák-társaság)

16.  választókerület

Bárány István (Pro Urbe)
Barta István
(Zöld Demokraták)
Eperjesi János (MDF)
Dr. Ottófi Rudolf (Fidesz–KDNP)
Sütő Csaba (MSZP)

17.  választókerület

Antal Imre (Fidesz–KDNP)
Ferenczy Lajos (MSZP)
Jenei Ferenc
(Zöld Demokraták)
Szabóné Rácz Anita (Pro Urbe)
Szijártó László (MDF)

18.  választókerület

Heidinger János (MDF)
Pozsgai Balázs (MSZP)
Reuter György
(Zöld Demokraták)
Sárdi Zsuzsanna
(Pro Urbe)
Dr. Sík Sándor (Fidesz–KDNP)

19.  választókerület

Ecker Gyula (Fidesz–KDNP)
Sághy Zsolt (MSZP)
Táncos Orsolya
(Zöld Demokraták)
Dr. Vitáris Ferenc (MDF)

20.  választókerület

Baralovics Ernő
(Pro Urbe)
Gangl András (Fidesz–KDNP)
Graffelner Kálmán (SZDSZ)
Károly Józsefné
(GY. N. F. SZ.)
Menyhárt Zoltán (Zöld Demokraták)
Sailer Tünde (MDF)
Sümegi Norbert (MSZP)

21.  választókerület

Baksa Kálmán (Pro Urbe)
Körmendyné Lakatos Mária (MDF)
Szabó Jenő (Fidesz–KDNP)
Tóth Szilárd
(Zöld Demokraták)
Vas Lászlóné (MSZP)

Kapuvár

1.  választókerület

Cserpes Sándor (Fidesz– KDNP–Fidelitas–KPT)
Lackovitsné Koloszár Ibolya (VP)
Minacciné Halász Emma
Nagy-Kutasi Lajos (MSZP)
Papp Miklós (MIÉP)
Vargyas Imre (MDF)

2.  választókerület

Áder József (MDF)
Csóka Imre
Dukainé Füzi Beatrix (VP)
Gál Imre
Dr. Hoffer Imre (Fidesz– KDNP–Fidelitas–KPT)
Horváth István
Pantelics Péter (KE)
Szabó Zoltán (MIÉP)
Id. Timár Jenő (MSZP)
Varga András

3.  választókerület

Boldis Géza (MSZP)
Boross János (VP)
Licskai László (Fidesz– KDNP–Fidelitas–KPT)
Molnár Ferenc (MDF)
Szakács Istvánné (KE)
Tóth József (FKGP–MIÉP)

4.  választókerület

Fábián Imre (Fidesz–
KDNP–Fidelitas–KPT)
Dr. Horváth Ferenc (MSZP–SZDSZ)
Licskai László (MIÉP)
Licskai Tibor (KE)
Magyar László
Simon Gyula (MDF)
Szántó Gábor
Dr. Turbók Gyula (VP)

5.  választókerület

Bajácz Jenőné
Degovics István (MDF)
Hasza Ernőné (VP)
Hollós Vendel KE)
Horváth Árpád (MSZP)
Nyul László (MIÉP)
Pintér Gábor (Fidesz– KDNP–Fidelitas–KPT)

6.  választókerület

Hoffer Szabolcs (MSZP)
Kiss János (VP)
Nagy István (MIÉP)
Németh Sándor (KE)
Pászli Tibor (Fidesz– KDNP–Fidelitas–KPT)
Dr. Puhl Imre
Szabó Imréné (MDF)

7.  választókerület
Csiszár Antal (MIÉP)
Csiszár István (MSZP)
Horváth József
Lendvai János (VP)
Németh-Csóka Gábor (Fidesz–KDNP– Fidelitas–KPT)
Szigethyné dr. Nagy Zsuzsanna (KE)
Vass András (MDF)

8.  választókerület

Dukai Miklós (Fidesz– KDNP–Fidelitas–KPT)
Kolompár István
Kováts Csaba (MDF)
Kőninger József (MIÉP)
Licskai József
Mészárosné Pölöskei Rita (KE)
Papp József (VP)
Varga András (MSZP)

9.  választókerület

Bárson László (MIÉP)
Kiss László (VP)
Kóczán Zoltán (Fidesz– KDNP–Fidelitas–KPT)
Nagy-Kapus Géza (MDF)
Stipkovits Zoltán
Szabó Árpád (KE)
Szilvágyi László
Varga Gyula (SZDSZ–MSZP)
Vargyas Mihály

10.  választókerület

Dr. Ballagi Farkas
Dr. Benedek Zoltán
Gábor Tamás (MSZP)
Kiss György
Kiss-György Imre (KE)
Kiss Gyula
Magyar Attila (Fidesz– KDNP–Fidelitas–KPT)
Papp András (VP)
Remete Erzsébet (MDF)
Zsoldos Lászlóné (MIÉP)

Mosonmagyaróvár

1.  választókerület

Bodor Jenő (Városért)
Dr. Boros Dezsőné (KDNP–FKGP–MIÉP)
Csiba Erzsébet (LABE)
Lőrincz Nándor (MOCISZ)
Dr. Nagy Lajos (MSZP)
Szabó Miklós (Fidesz–MDF)
Dr. Szeredi Ádám (MVE)

2.  választókerület

Babos Szilárd László (LABE)
Banyár Tamás (MSZP)
Farkas Gusztáv (KDNP–FKGP–MIÉP)
Gál Ákos (MOCISZ)
Dr. Juhász Tibor (Városért)
Kránitz Péter (Fidesz–MDF)
Varga Tamás (MVE)

3.  választókerület

Babos Róbert (SZDSZ)
Csendes Ibolya (MOCISZ)
Hajszán Béla (LABE)
Hernádi Béla (MSZP)
Kő László (MVE)
Mike Károly (KDNP–FKGP–MIÉP)
Dr. Pető Péter (Fidesz–MDF)
Varga Ferenc (Városért)

4.  választókerület

Domján Zoltán (KDNP–FKGP–MIÉP)
Németh Sándor (Fidesz–MDF)
Prépost Krisztián (Városért)
Dr. Szalai Zsuzsanna (SZDSZ)
Dr. Thiesz József (MVE)
Dr. Várhidi Hajna (MOCISZ)
Vörös György (LABE)
Vucsics Péter (MSZP)

5.  választókerület

Ormándi Csabáné (MOCISZ)
Pákai Gyula (SZDSZ)
Sári Gyöngyi (MSZP)
Sölétormos Zoltán (LABE)
Vass Ödön (MVE)
Vecsei Imréné (KDNP–FKGP–MIÉP)
Vitéz Gábor (Fidesz–MDF)
Wiedemann László (Városért)

6.  választókerület

Bodor László (Városért)
Domonkos Vince (Civil Fórum M.E.)
Németh E. Zsolt (LABE)
Pandur Imre (MSZP)
Simon Zsolt (KDNP–FKGP–MIÉP)
Tóth Károly (MVE)
Török Katalin (Fidesz–MDF)
Weisz Jánosné (MOCISZ)

7.  választókerület

Kern Éva (SZDSZ)
Mészáros Lajos (MVE)
Nagy István (Fidesz–MDF)
Dr. Nyilas Katalin (KDNP–FKGP–MIÉP)
Szalai Mária (MOCISZ)
Varga Tibor (Városért)

8.  választókerület

Németh Miklós (MOCISZ)
Nyitrai József (LABE)
Szalai László (MVE)
Szentkuti Károly (SZDSZ)
Varga Miklós (KDNP–FKGP–MIÉP)
Világi Zoltán (Városért)

9.  választókerület

Borbély Imre (MSZP)
Cser Gusztávné (SZDSZ)
Dubi Katalin Julianna (KDNP–FKGP–MIÉP)
Ipacs Gábor (Városért)
Káró Ferenc (MVE)
Laczkó János (MOCISZ)
Makk Zoltán (LABE)
Muráncsik László (Fidesz–MDF)
Sarlai István (Civil Fórum M.E.)

10.  választókerület

Árpási Nándor (SZDSZ)
Dr. Árvay István (LABE–Fidesz)
Lampert Ottóné (KDNP–FKGP–MIÉP)
Nagy László (Városért)
Pintér Éva (MOCISZ)
Dr. Tóásó Gyula (MSZP)
Trauttwein István (MVE)

11.  választókerület

Dr. Baloghné Staár Katalin (Fidesz–MDF)
Banyár György (Városért)
Böröndi Lajos (LABE)
Ispánki Csaba József (MOCISZ)
Kopetti Tamás (KDNP–FKGP–MIÉP)
Magyar Istvánné (MSZP)
Patonai István (MVE)
Szilágyi István (SZDSZ)

12.  választókerület

Cseh András (Fidesz–MDF)
Nagy Gábor (SZDSZ)
Nagy Sándor (MOCISZ)
Niederhoffer Béla (Városért)
Pinke Lajosné (KDNP–FKGP–MIÉP)
Ratkay Zoltán Imre (LABE)
Reményi Csaba (MVE)
Varga József (MSZP)

13.  választókerület

Csorba Dezső (KDNP–FKGP–MIÉP)
Gábora Tibor (SZDSZ)
Dr. Kissné Németh Éva Ilona (MSZP)
Kránitz László (Fidesz–MDF)
Szentgyörgyi Zoltánné (LABE)
Takáts Gyula (MOCISZ)
Tóthné Varga Judith (Civil Fórum M.E.)
Tóth Péter Pál (Városért)
Wandraschekné dr. Keresztély Rita (MVE)

14.  választókerület

Bodó Gábor István (Városért–Civil Fórum M.E.)
Dobosné Fekete Katalin (KDNP–FKGP–MIÉP)
Faddi Horváth Pál (Fidesz–MDF)
Kovács Gergely (MSZP)
Köő Istvánné (LABE)
Marosi István (MVE)
Soós István (MOCISZ)

Sopron

1.  választókerület


Bárány Zoltán (SZDSZ)
Farkas Gábor Ákos (Védegylet–Szövetség Sopronért)
Dr. ifj. Arszin Miklós (Fidesz–KDNP)
Dr. Molnár Eszter (MSZP)
Nagy Tamás (MDF)

2.  választókerület

Király Tibor (MSZP)
Dr. Koloszár Miklós (Védegylet–Szövetség Sopronért)
Sárdy Barbara
Szabó Attila (MDF)
Dr. Zombori István (Fidesz–KDNP)

3.  választókerület

Biczi László (MSZP)
Csiszár Ákos (Védegylet–Szövetség Sopronért)
Havas András (Fidesz–KDNP)
Mórocz István Károly (SZDSZ)
Szabó Árpád (MDF)

4.  választókerület

Balogh Judit (Fidesz–KDNP)
Németh Ferenc (Védegylet–Szövetség Sopronért)
Németh Imre (MSZP)
Pécsi Ágoston (MDF)

5.  választókerület

Forrás Béla (Védegylet–Szövetség Sopronért)
Szakonyi Imre (MDF)
Varga Szabolcs (Fidesz–KDNP)
Varga Zoltán (MSZP)

6.  választókerület

Hruby József
(MSZP)
Karner Gábor (Fidesz–KDNP)
Krasznai Andrea (MDF)
Schaller Tamás (Védegylet–Szövetség Sopronért)
Vámosi Tibor (SZDSZ)

7.  választókerület

Balogh László (MDF)
Fejes Zoltán (SZDSZ)
Hargitai László (Védegylet–Szövetség Sopronért)
Dr. Simon István (Fidesz–KDNP)
Tóth László
Varga Márta (MSZP)

8.  választókerület

Dr. Friedl László Mihály
Dr. Gimesi Szabolcs István (Védegylet–Szövetség Sopronért)
Kocsis János (Fidesz–KDNP)
Kóczán Zoltán (SZDSZ)
Lakatos Péter (MDF)

9.  választókerület

Dr. Cserich Zsolt (MSZP)
Dr. Koszorú István (Védegylet–Szövetség Sopronért)
Sass László (Fidesz–KDNP)
Somogyváriné Csik Emőke (MDF)

10.  választókerület

Bircher Ottó (SZDSZ)
Boros László (MSZP)
Horváth László
Dr. Kárpáti György (Védegylet–Szövetség Sopronért)
Pongrácz Attila (Fidesz–KDNP)
Pruzsinsky Tamás (MDF)

11.  választókerület

Dr. Arszin Miklós (SZDSZ)
Kalmár István (MSZP)
Németh Árpád (Védegylet–Szövetség Sopronért)
Osváth András (Fidesz–KDNP)
Somogyi Miklós (MDF)

12.  választókerület

Abdai Géza (Fidesz–KDNP)
Dr. Kertész Zoltán (SZDSZ)
Neher István (Védegylet–Szövetség Sopronért)
Dr. Payer Erzsébet (MDF)

13.  választókerület

Dr. Horváth Béla (MSZP)
Horváth Tamás
Mágel Ágost (Fidesz–KDNP)
Dr. Molnár József (SZDSZ)
Dr. Oszvald Ferenc Nándor (MDF)
Dr. Szekeres Csaba (Védegylet–Szövetség Sopronért)

14.  választókerület

Bőr Attila (Védegylet–Szövetség Sopronért)
Bujdosó Antal (SZDSZ)
Szőke Péter Pálné (MDF)
Varga Gyula (MSZP)
Dr. Varga Mária (Fidesz–KDNP)

15.  választókerület

Csizmazia József (SZDSZ)
Csonka Tivadar (MSZP)
Horváth Ernő (Védegylet–Szövetség Sopronért)
Pásztor Ferenc (MDF)
Rádonyi László (Fidesz–KDNP)

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Cséren és Peresztegen is újraindulnak

Cséren és Peresztegen is újraindul az őszi, helyhatósági választáson a jelenlegi faluvezető. Bár a… Tovább olvasom