Horváth Á. – Antal, Ács, Nemes, Gothán, Monok (Hegedűs), Nyári, Horváth E., Tóth (Németh), Bodai, Kovács. Edző: Csordás József.
Lőre – Szabados, Csík, Nagy Sz. (Szűcs), Nyerges, Buti, Fenyő, Bárány, Baán, Bóna (Fekete), Tóth Z. Edző: Horváth László.
Gsz.: Bodai (3), ill. Tóth Z., Bárány.
Kiállítva: Kovács, ill. Szűcs.
A 17. percben Lőre kirúgását Tóth Z. vette le és kilőtte a hosszú sarkot. 0–1. Három perc múlva Kovácsot törlesztésért állította ki a játékvezető. Az 57. percben egy lepattanó labdát Bodai szerzett meg, kapura fordult és egyenlített. 1–1. Az 59. percben a pálya bal szélén Bodai húzott el és kilőtte a hosszú sarkot. 2–1. A 62. percben Szűcs megkapta második sárgáját, a játékvezető őt is kiállította. A 70. percben Bárány bal oldali szabadrúgása után Fekete három méterről, nagy helyzetben föléfejelt. A 85. percben egy bal oldali beadás után a kipattanó labdát Bodai közelről a csornai kapuba passzolta. 3–1. A 90. percben Bárány 17 méterről a kapus felett ívelt a hazai kapuba. 3–2.
Jobban kezdett a Csorna, helyzeteket dolgozott ki, kapufát és gólt ért el. Egy, a vendégek számára szerencsétlen szituáció végén egyenlített a hazai gárda, s ez megzavarta az aztán később már pontatlanul és átütőerő nélkül futballozó tartalékos csornai csapatot.
Jók: Bodai, ill. Fenyő, Csík.
Csordás József: – Gratulálok a csapatomnak.
Horváth László: – Egy kis odafigyeléssel nyerhettünk volna.