Horváth – Antal, Keveházi, Ács (Kassai), Nemes, Pothárn, Horváth II., Bódai, Nyári (Takács), Tóth (Németh), Mónok. Edző: Csordás József.
Kleizer – Bencsics, Horváth P., Áder, Hegyi, Tóth B. (Kleizer Cs.), Szücs, Deák, Zsirai (Kovács), Licskai, Péter (Tama). Mb. edző: Füsi Zsolt.
Gsz.: Keveházi, ill. Tóth B. (2).
Kiállítva: Horváth P., Áder.
A 11. percben Tóth B. lőtt szabadrúgást 18 méterről, a jól helyezett labda a kapu jobb alsó sarkában kötött ki. 0–1. A 33. percben Pétert buktatták a vendég 16-os környékén, Tóth B. állt a labda mögé és gyönyörűen csavart a hosszú jobb sarokba. 0–2. A gól után labdaelrúgásért Horváth P. második sárgáját is megkapta és kiállította a játékvezető. Egy perccel később ugyanerre a sorsra jutott Áder is. A 38. percben egy jobb oldali szöglet után a felugró vendégvédők között Keveházi a bal alsó sarokba bólintott. 1–2. A második félidőben a Keszthely támadott többet és lelkes, régen látott jó védekezést produkált a Kapuvár. Az utolsó pillanatokban Kleizer óriási bravúrokkal segítette a csapatot a győzelemhez.
Összességében a vendéggárda jó hozzáállásának köszönhetően teljesen megérdemelten hozta el a számára fontos három pontot.
Jók: Antal, ill. az egész csapat.
Csordás József: – A második félidőt végigtámadtuk, de gólhelyzeteinket kihagytuk.
Füsi Zsolt: – Örültem a megbízatásnak és köszönöm a csapatnak, hogy ilyen teljesítménnyel rukkolt elő.