Mutatja az igazságos elosztást a "kikérő". Vásárhelynek elkerülő út, laktanya bővítés, meg amit kérnek. A többi városnak meg a nagy semmi. Hát ez így működik. Ne reménykedjünk.
Az unió egyik ellenzőjének, az Orbán kormánynak kell az unió pénze?
,,Lázár vizsgálhatja felül az uniós pénzeket"
Akkor Laza Jani vigyorogva és öntelten és lazán a saját és párttársai zsebébe juttatja gátlástalanul az uniós pénzeket?
A mi kormányfőnk a "kasszakulcsot" oda adta neki? Talán a saját érdekében is?
Mintha Vásárhelyen is Jánosom kezében lett volna a kassza kulcsa? Ott is sikert sikerre halmozott?
Most országos szinten lesz a siker sikerre halmozva?
OFF.
Mindenki annyit ér ---amennyit el tud lopni az EUs pénzekből!
A Budai vizsgálódásainak sincs semmi haszna !Nagy O az egész !
Lézer j. meg majd --csurrant--cseppent Vásárhelynek !Na meg maguknak , meg a fütyisznek.A pártjuk nem KFT, v.ZRT . és még is 1,2 milliárd ft nyeresége volt! MIBŐL ????? na nem a tagdíjjakból ai is igaz !
Vásárhelynek már nincs is adóssága, és jövőre felkerül a leggazdagabb emberek listájára egy két rokona, barátja?
A kecske és a káposzta tipikus esete...
Remélem , hogy budai úr után kézzelfogható eredmények is lesznek, -simicska és többiek tekintetében- nemcsak puffogtatás és később mély hallgatás
Eldorádó! Munka Neked? Na ne tréfálj! Kire is szavaztál barátocskám? Vagy be akarsz állni a sorba? Előszobázz még egy kicsit.
9. roxper 2012.05.29. 09:18
No akkor asszem Szegednek és Esztergomnak befellegzett! :((((
Általában nem szeretem az összeesküvés-elméleteket, de félek, hogy ebben igazad van :(
No akkor asszem Szegednek és Esztergomnak befellegzett! :((((
hirdetés
