Gyirmót, 700 néző. V.: Karsai.

Sipőcz – tóth A., Radics, Szabó Cs., Pék A. (Hegyi), Nagy L. (Szpevár), Horváth R., Polyák, Németh II L., Füsi, Korsós (Tóth N.). Edző: Hannich Péter.
Nagy E. – Jakab, Németh J. (Jónás), Tolnai, Serfőző (Sárdi), Károlyi R., Gyurkovics, Károlyi G., Nagy G., Kökény (Romanek), Bakó. Edző: Szép Imre.
Gsz.: Korsós (2), Pék, Tóth N., Nagy L.
Jól kezdődött a mérkőzés, már a második percben zörgött a vendégcsapat hálója. Nagy L. szögletét az előrelopakodó Pék közelről sodorta a kapuba. 1–0. A 25. percben lesgyanús helyzetben Károlyi lépett ki, majd csak Sipőczcel állt szemben, de a keményen meglőtt labdát a kapus hárította. A 29. percben Nagy L. mesteri labdával hozta játékba a balösszekötő helyén felfutó Korsóst, aki óriási gólt ragasztott a vendégek hálójába. 2–0. A 40. percben Füsi forgatta meg a Százhalombatta bal oldali védelmét, okosan tette be a labdát a kapu előterébe, amit Korsós magabiztosan értékesített. 3–0. A 60. percben a frissen beállt Tóth N. is letette névjegyét. Kilépett a középcsatár helyén és magabiztosan lőtt a hálóba 10 méterről. 4–0. A 65. percben Horváth R. jól eltalált lövése csattant a felső lécen, majd még ebben a percben Polyák jobb alsó sarokra tartó labdáját védte kitűnő reflexszel a vendégkapus. A 77. percben a jó napot kifogó Nagy L. lövésre szánta el magát a kaputól mintegy 28 méterre, a jól eltalált labda a vendégkapus segédletével a bal alsó sarokban kötött ki. 5–0.
A harcosan és gólra törően játszó Gyirmót ilyen arányban is megérdemelten győzött és megnyugtató előnyt szerzett a százhalombattai visszavágóra.
Jók: mindenki, ill. Serfőző, Károlyi R.
Hannich Péter: – Frissen, ötletesen ilyen arányban is megérdemelten nyertünk.
Szép Imre: – Gratulálok a mai napon jobban futballozó Gyirmótnak. Sajnos a védelmünk teljes csődöt mondott. Ezzel eldőlt a magasabb osztályba jutás kérdése.

Arvit: a név marad a perek végéig

Tavaly tavasztól, a felszámolás megkezdésétől mostanáig húzta a győri Arvit Rt.: egy-két adminisztrátort nem számítva mostanra mindenkit elbocsátottak a cégtől. Az Arvit név papíron létezik, a még várhatóan egy-két évig elhúzódó perek után tűnik el. Az Arvit megszűnésével a kisalföldi és főleg Győr környéki zöldségfeldolgozók hoppon maradtak. Tovább olvasom