2017. 10. 22. vasárnap - Előd 10°C | 20°C Még több cikk.

Magyar sikerek

Kézilabda

Magyar sikerekkel kezdődött a 22. nemzetközi Balázs-kupa. A magyar és az osztrák ifjúsági válogatott kétszer is megmérkőzött egymással, s mindkét alkalommal hazai győzelem született. Előbb 39–25-re, majd másnap 34–28-ra nyertek a győri Konkoly Csaba által felkészített magyarok.

Tegnaptól a nyolc korosztályban nyolc nemzet – osztrák, cseh, horvát, német, román, szlovák, szlovén és magyar – csapatai nyolc helyszínen – Magvassy-csarnok, Adyvárosi Sportcentrum, a Bercsényi-, a Jókai-, a Krúdy-, a Kovács M.- és a Jókai-iskola tornaterme, valamint a győrújbaráti sportcsarnok – küzdenek a kupáért. A legsqrqbb nap a mai lesz, hiszen összesen 117 mérkőzést játszanak le a fiatalok.
Tegnap este közönségtalálkozón vehettek részt a gyerekek: személyesen találkozhattak az Audi-

ETO és a SEAT-ETO játékosaival, akiknek kérdéseket is tehettek fel.

csornán sincs csoda

Csornán Horváth László helyett az ifjúsági együttes korábbi trénere, Varga Péter lett a… Tovább olvasom