Marcali, 150 néző. V.: Kepe.

Táncos – Pungor, Károli, Kormos, Kőrösi, Bence, Törtei, Mixtai, Virág, Somogyi, Fenusz (Bek). Edző: Hanusz János.
Kleizer – Bencsics, Böcskör, Dan (Bóna), Riedinger, Horváth G., Szabó (Dezamics), Pintér, Horváth A. (Markó), Licskai, Varga. Edző: Csorba János.
Gsz.: Mixtai.
Az ötvenharmadik percben egy bal oldali átívelés után Mixtai laposan a hosszú sarokba lőtt. 1–0.
Az első félidő mezőnyben egyenrangú ellenfelek sportszerű küzdelmét hozta, néhány hazai gólhelyzettel. A második félidőben felülkerekedett a hazai gárda és egy jól eltalált lövéssel megérdemelten tartotta otthon a pontokat.
Jók: Pungor, Mixtai, Fenusz, ill. Rie-

dinger, Bencsics, Dan.
Hanusz János: – A szünetben meghallgattuk Presser Gábor „Nagy utazás” című dalát, megítélésem szerint ez hatott. Szerencsés győzelmet arattunk.
Csorba János: – Az első félidőben partiban voltunk, de a másodikban elfáradtunk és nem volt erőnk újítani.