2017. 10. 22. vasárnap - Előd 10°C | 20°C Még több cikk.

Meglepő fotó Bajnairól

Május 5-én születésnapját ünneplő miniszterelnök a fotón sportmezben és labdával látható. A fotó nem egy baráti meccsen készült, hanem az egyik bajnoki mérkőzés előtt, hiszen Bajnai igazolt kapusként vállal(t) szerepet az amatőr gárdában - írja az 5perc.hu.
Bajnai a 43. számú Építők Sport Klub igazolt focistája. Bár mostanában keveset vesz részt a bajnokikon, ennek ellenére ma is első számú kapusa a Budapest Bajnokság 1/b osztályában vitézkedő kék-fehéreknek.

Az amatőr klub weboldala szerint 2001-ben az év labdarúgója volt, 2003-ban és 2005-ben második, 2007-ben az ötödik helyen végzett a „klubon belüli" voksoláson. Utoljára tavaly október 5-én védett a Testvériség elleni derbin, a meccs végeredménye 0:0 lett, 5-ös osztályzatot kapott - olvasható az 5perc.hu-n.

(Fotó: 5perc.hu) Bajnai a fotón egy kisfiúval látható, hogy a kissrác ki a képen arról nincs információnk, de akár a sajátja is lehet, mert két tízenéves lány és fiú édesapja a vezető politikus.

• 16. web 2009. május 05. 18:19
    „ez hír??????????”
  • 15. bo 2009. május 05. 18:15
    „8. Aznap biztos gyomorrontása volt a libamájtól:-)))))))))))))))))))”
  • 14. hazaipalya 2009. május 05. 17:07
    „jaw. pénz”
  • 13. hazaipalya 2009. május 05. 17:06
    „4bo,igen nz eltüntetéshez ért.”
  • 12. hazaipalya 2009. május 05. 17:05
    „adolf_bajnaira gondoltam amikor megláttam.nem ugy hivják?”
  • 11. LukSzusz 2009. május 05. 16:27
    „Libasült volt uzsira.”
  • 10. flexsnake 2009. május 05. 11:46
    „Esetleg viktorkával focizhatnak is ha annyi szabadidejük van.”
  • 9. Celtis 2009. május 05. 10:33
    „Lerágott csont. Amikor még csak jelölt volt, már akkor is számos újság megírta, hogy focikapus, sőt be is linkelték a sportegyesület honlapját.

Persze ahhoz viszont, hogy más újságok néhány hónapos cikkeit átvegyük, legalább nem kell sokat dolgozni.”
  • 8. achilleus 2009. május 05. 10:26
    „4. hozzászólás bo 2009.05.05. 09:39
    Olvasd el a hozzászólásom: 0:11”
  • 7. trainman 2009. május 05. 10:24
    „Istenem! Ez aztán a hír! Micsoda fotó! Hiába akarják felépíteni Bajnait, nem fog menni! Mindenki tudja, hogy ő csak egy báb! Ráadásul elég tehetségtelen.”
  • 6. achilleus 2009. május 05. 10:22
    „sale | 2009. április 7. | 09:30 A klub honlapján megtalálható 60 éves történetük legsúlyosabb veresége: 2007. október 6-án (mellesleg a szabadságharc tábornok vértanúinak évfordulóján!) 0:11 hazai pályán. A kaput a mérkőzésen Bajnai őrizte - láthatóan nagy szakértelemmel..! (jobbklikk)
    "2007. október 06.
    7. forduló: 43 sz. Építők SK - Nagytétény 0:11 (0:5)
    Az egyesületünk 58 éves fenállásának legsúlyosabb veresége !!!!!!!!! Akik részesei lehettek:
    Bajnai 2-
    Finta 3, Nagy A. 3, Dukesz 3, Tökölyi 2-
    Slehovszki 2, Szalamie 2 (Miskei 30p 2), Kolossváry 2, Weitzinger Zs. 2-
    Báló 2, Augusztini 2 (Machalek 46p 2)
    Sárga: Miskei
    Dr. Hevesi Gy.:"Ebben benne volt az elmúlt félév minden eseménye. Megérdemeltük."

Egyetértek Dr Hevesi értékelésével, de még mennyire, nagyon is, sőt ....”
  • 5. samsung02 2009. május 05. 09:51
    „Ezzel vigasztald Nagymamádat Nyugdilykor”
  • 4. bo 2009. május 05. 09:39
    „De legalább valamihez ért a saját szintjén.”
  • 3. samsung02 2009. május 05. 09:28
    „MI ezen a meglepö .?? Nincs elötte AUDI .,?”
  • 2. trixi11 2009. május 05. 09:18
    „Gondolod? Nem csodálkoznék ha valóság lenne ez az ábrázat!”
  • 1. cselac 2009. május 05. 09:11
    „Photshop.”

Cozma-ügy: fegyelmi a rendőröknek

Fegyelmi büntetést kaptak azok a rendőrök, akik a Cozma-gyilkosság éjjelén a veszprémi Patrióta lokálban és környékén voltak. Tovább olvasom