2016. 12. 09. péntek - Natália -4°C | 8°C

Megyei motorosok újra a dobogón

motorsport

A közelmúltban enduro bajnoki futamot rendeztek Nagytarcsán. A viadalon a győri Arrabona Motorsport SE és a Pannon Enduro versenyzői is rajthoz álltak. Hosszú kihagyás után a Dakar-ralit teljesítő Nagy Péter is motorra ült. Csuklótörése után azonban a keze még nagyon gyenge, így csak az első napon versenyzett.

Az Arrabona MSE első osztályú csapata mindkét nap az első helyen végzett, a Pannon Enduro alakulata pedig a harmadik helyet szerezte meg. Az élvonalban Csorba Ákos (Arrabona MSE) és Dési János (Arrabona MSE) szerepelt a legjobban. Előbbi egy első és egy harmadik, utóbbi pedig két második helyezést gyűjtött be.
A másodosztály E2 kategóriá-

jában Bellovitz Balázs (Pannon Enduro) a második napon harmadik lett. Az E3 kategóriában Apró Péter (Pannon Enduro) az első napon mindenkit megelőzött. Kovács Tamás (Pannon Enduro) egy második és egy első, míg Kovács Norbert (Pannon Enduro) két harmadik helyezést szerzett.