Délmagyar logó

2017. 01. 22. vasárnap - Vince, Artúr -9°C | 0°C Még több cikk.

MK: újabb forduló

labdarúgás

A megyei szövetségben elkészítették a Magyar Kupa megyei selejtező harmadik fordulójának sorsolását. A mérkőzéseket – egy kivételével – április 26-án, szerdán 17.30 órakor játsszák.


A második selejtező forduló eredményei: Nagylózs–SVSE-GySEV 0–11, Balf–Kapuvár 1–6, Fertőendréd–Csorna 1–0, Agyagosszergény–Jánossomorja 1–11, Rábapatona–Bajcs 0–8, Szil–Koroncó 1–4, Győrasszonyfa–Győrszentiván 3–2, Rábatamási–Abda 0–4, Szárföld–Győri Dózsa 1–6, Pér–Nagyszentjános 3–3, Bágyogszovát–Öttevény 0–17, Bodonhely–Lébény 0–8, Sarród–Petőháza 0–6, Und–Fertőszentmiklós 3–3, Újkér–Egyházasfalu 1–4, Szerecseny–Pannonhalma 1–2, Rábakecöl–Győrsövényház 7–1, Rábapordány–Győrladamér 2–1, Himod–Tét 1–2, Győrság–Nyúl 2–7, Écs–Győrújbarát 2–6, Bőny–Táp 1–4, Rábaszentandrás–Kóny 4–1, Nyalka–Mezőörs 1–1, Nádorváros–Börcs 1–3, Barbacs–Ikrény 2–1, Mindszentpuszta–Töltéstava 1–9, Egyed–Enese 1–0, Győrújbarát II–Vámosszabadi 0–5, Rábacsanak–Kajárpéc 3–2, Jobaháza–Felpéc 3–1, Győrszemere–Bácsa 6–1, Abda II–Gönyű 2–2, Levél–Hegyeshalom 2–8, Bezi–Mosonszentmiklós 3–6, Markotabödöge–Lipót 2–4, Károlyháza–Máriakálnok 1–3, Vitnyéd–Bősárkány 2–3, Bezenye–Dunakiliti 2–2, Újrónafő–Halászi 4–1, Kimle–Hédervár 0–9, Újhely-Építők–Mosonszolnok 0–0, Várbalog–Rajka 1–21, Dunaszentpál–Győrújfalu 4–5, Győrzámoly–Dunaszeg 2–2, Darnózseli–Dunasziget 1–3, Püski–Ásványráró 3–3, Mecsér–Kunsziget 1–5, Kópháza–Hegykő 0–4, Pereszteg–Beled 2–3, Csáfordjánosfa–Veszkény 0–7, Pusztacsalád–Kisfalud 2–5, Iván–Mihályi 1–1, Zsira–Lövő 2–5, Magyarkeresztúr–Szany 3–11, Sopronkövesd–Répcementi SE 2–2, Répcevis–Nagycenk 3–6, Osli–Farád 3–2, Sopronhorpács–Harka 3–1, Ágfalva–Fertőrákos 4–0, Csapod–Babót 2–5, SFAC–Fertőszéplak 0–6.
Az újabb kör párosítása: Fertőd–

SVSE-GySEV, Kisfalud–Kapuvár, Bezenye–

Jánossomorja, Rábapordány–Bajcs, Kunsziget–Koroncó, Jobaháza–Abda, Lipót–Győri Dózsa, Börcs–Öttevény, Máriakálnok–Lébény, Beled–Petőháza, Babót–Egyházasfalu, Győrújfalu–Pannonhalma, Rábakecöl–Tét, Nyalka–Nyúl, Rábacsanak–Győrújbarát, Győrasszonyfa–Táp, Pér–Töltéstava, Újhely Építők–Hegyeshalom, Abda–Mosonszentmiklós, Barbacs–Bősárkány, Püski–Hédervár, Újrónafő–Dunasziget, Győrzámoly–Rajka, Ágfalva–Hegykő, Osli–Veszkény, Sopronhorpács–Lövő, Egyed–Szany, Sopronkövesd–

Nagycenk, Iván–Fertőszéplak, Győrszemere–

Vámosszabadi, Und–Fertőendréd. A Rábaszentandrás–Ménfőcsanak találkozót május 3-án 17.30 órakor rendezik.
Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Gerrard: nem

labdarúgás

Rafael Benitez, az FC Liverpool labdarúgócsapatának vezetőedzője… Tovább olvasom