2018. 01. 20. szombat - Fábián, Sebestyén -2°C | 6°C Még több cikk.

Mozaik

Ausztriai sikerek. Az Integrál-DAC 1991-es és 1992-es utánpótlás-labdarúgócsapata Ausztriában labdarúgótornán vett rész. A 12 országot felvonultató tornán a fiatalabb korosztály csoportjában a 6. helyen végzett. Az idősebbek csak a döntőben kaptak ki a csehek ellen, ezzel az előkelő második helyen végeztek.

Lövészet. A Takács Károly-kupán a Bázis SE versenyzője, Szabó M. Károly sportpisztolyban első, központi gyújtású pisztollyal második lett. Budapesten az Ikarus-lőtéren rendezett versenyen Szabó M. légpisztolyban első, központi gyújtású pisztollyal és pisztoly összetettben harmadik volt. Az écsi Sass László ugyanitt szabad pisztollyal második helyen végzett.
Harmadik hely. A Székesfehérváron rendezett Csukovics László-emléktornán az U9-es kategóriában a Győri ETO FC csapata a harmadik helyen végzett. A legjobb játékos Deák Bence, a legjobb kapus Péntek Zoltán lett.
Edzőképzés. A napokban megyénkből két labdarúgóedzőnek is sikerült megszereznie az úgynevezett A licences végzettséget. A soproniak utánpótlástrénere, Kovács Attila és a nemrég még az Integrál-DAC kispadján tevékenykedő, jelenleg Ácson dolgozó Horváth Dénes a fővárosban tegnap vehette át diplomáját.