2016. 12. 04. vasárnap - Borbála, Barbara -5°C | 4°C

Mozaik

Ágoston elsősége. A Győri VSE versenyzője, Ágoston Szabolcs nyerte a férfiak viadalát a Hatvanban rendezett sprinttávú országos ranglistaversenyen.

Toborzó. A Csornai SE labdarúgó-szakosztálya toborzót tart 1990. január 1. és 1994. december 31. között született gyermekek részére a sporttelepen. A toborzó időpontja: július 15., 16 óra, a gyermekek felszerelést vigyenek magukkal. További információ: a 96/261-353 (9–12 óra között) és a 70/361-0221-es telefonszámokon.
Lovasverseny. A győri Integrál-lovarda területén rendeztek gyermek-lovasviadalt. Kezdő lovasok (11 nevezés): 1. Baksai Csilla (Cindy nevű lován, Koroncó – Cavaletti Lovas Klub). 10–14 éves lovasok (22 nevezés): 1. Horváth Barbara (Maffia nevű lován, Józsefházi Lovas Klub). 15–18 éves lovasok (16 nevezés): 1. Hágen Krisztina (Hercegnő nevű lován, Cavaletti Lovas Klub). Rajtengedély-vizsgával rendelkezők (13 nevezés): 1. Fekete Patrícia (Dóra nevű lován, Szentiváni Lovas Klub).
Szigetköz-kupa. Győrzámolyon ötödik alkalommal rendezte meg a Szigetköz Lovas Klub a díjugrató Szigetköz-kupát, amely egyben a megyei bajnokság harmadik fordulója volt. Győztesek, B1a kezdő lovas: 1. Horváth Lilla Viola (Léda nevű lovával – Szigetköz LK), B1b kezdő ló: 1. Orcifalvi Borbála (Dóra – Integrál LK), B1c: a nyitott kategóriában 16 lovas teljesítette hibátlanul a pályát. B2 nyitott: 1. Gömbös László (Hélia – Széplak LSE), B2 ifjúsági: 1. Pausits Vilmos (Cili – Halászi LK), B3 nyitott: 1. Pirik Zsolt (Integrál – Integrál LK), B3 ifjúsági: 1. Pausits Vilmos (Cili – Halászi LK).
Fekvenyomás. Július 30-án az ikrényi vízisítelepen immár negyedik alkalommal rendez fekvenyomó versenyt amatőr és profi sportolók részére a Flex Fitness SE. Nevezni a helyszínen lehet. Bővebb információ a 96/327-756-os telefonszámon kérhető.
Kézilabda. A megyei másodosztályú női bajnokságot a „vendég” Vas megyei Répcelak nyerte meg a Kóny és a Rábapordány előtt.
Halálozás. Az SVSE-GySEV NB III-as labdarúgócsapatának 17 éves játékosa, Néráth Ottó a közelmúltban motorosbalesetben életét vesztette. Temetéséről később intézkednek.
Úszás. A napokban öt vidéki bajnoki aranyérem mellett egy ezüst- és hat bronzérmet is begyűjtöttek a Soproni ÚBKSE versenyzői Kaposváron. Az elmúlt hétvégén Békéscsabán rendezett Országos Bajnokságok Cápa Seregszemle elnevezésű viadalon Németh Júlia kiemelkedően szerepelt, hiszen mindegyik olyan versenyszámban, amelyben elindult, dobogós lett. Százméteres hátúszásban (1:14.99) korosztályában bajnoki címet szerzett. Kétszáz méteres hátúszásban második (2:41.63), míg százméteres gyorsúszásban harmadik (1:06.73) lett.

Fogathajtók Fertődön

Lovassport

Július 15. és 17. között rendezik meg Fertődön az országos A kategóriás… Tovább olvasom