2017. 05. 28. vasárnap - Emil, Csanád 13°C | 25°C Még több cikk.

mozaik

Fallabda. A győri Golden Ball Clubban szombaton 10 órától az amatőr fallabdabajnokság harmadik fordulóját rendezik. Nevezni pénteken 12 óráig lehet a helyszínen. A győztes egy Black Knight ütőt, a második helyezett egy Black Knight táskát nyer. Valamennyi induló egy zoknit kap ajándékba. További információ a 96/311-567-es telefonszámon kérhető a Golden Ball recepcióján.

Duatlon. Pécsett rendezték meg a duatlon-diákolimpia országos döntőjét. Egyéniben a II. korcsoportban Palcsó Noémi (Fenyő Téri Általános Iskola, Sopron) negyedik lett. A III. korcsoportban bajnoki címet szerzett Szakály Zsófia (Kazinczy Ferenc Gimnázium, Győr). Második lett Takács Anna (Fekete István Általános Iskola, Győr), míg Csertői Cintia (Evangélikus Iskolaközpont, Győr) a negyedik helyen végzett. Az V. korcsoportban Zsirai Milán negyedik lett (Prohászka-iskolaközpont, Győr). A VI. korcsoportban bajnoki címet szerzett Szakály Zsuzsanna (Kazinczy Ferenc Gimnázium, Győr). Csapatban, II. korcsoport: 4. Fenyő Téri Általános Iskola, Sopron. (Schmiedel Mátyás, Molnár Martin, Weisz Patrik). III. korcsoport: 1. Kazinczy Ferenc Gimnázium, Győr (Szakály Zsófia, Petrecz Anita, Tóth Tamara).
Vívás. A nemzetközi Balaton-bajnokságon U23-as kategóriában a férfi párbajtőrben a Győri Szabadidő- és Vívóegyesület színeiben versenyző Bozi István hetedik helyezést ért el.
Cselgáncs. A Győri Dózsa SE dzsúdószakosztályának versenyzői meghívásos nemzetközi dzsúdóversenyen vettek részt. Első helyezettek: Sokorai Márton, Boros Benjámin, Bedőcs Barnabás, Farkas Dávid, Pirka Roland, Nagy Olivér. Második helyezettek: Hárfás Erik, Könye Barnabás, Fülöp Gergely, Horváth Ákos, Adács Kristóf, Török Bendegúz, Németh Máté. Harmadik helyezett: Hárfás Erik.
A Győri Nicsi Judo Klubból Palej Tibor első helyen végzett. A Vitál Judo Klub versenyzője, Lájer Tamás második lett.
Kapustábor. December 27. és 31. között rendezik Győrben a DAC-pályán az Integrál-Mezbolt Ulbert–Kopp-féle kapusiskolát. A bentlakásos tréningen több neves hálóőr is segít az oktatásban. Érdeklődni és jelentkezni a 30/277-0872-

es és a 70/450-3778-as telefonszámon lehet.
Kispályás labdarúgás. A győri kispályás albizottság szervezésében a múlt hétvégén rendezték az Október 23.-kupát. A körmérkőzéses rendszerben játszott verseny végeredménye: 1. Brazilok, 2. Pharmix, 3. Fehér Holló Söröző, 4. 110% Brigád.