2016. 12. 07. szerda - Ambrus -5°C | 3°C

Mozaik

Kosárlabda. A napokban megtartott sorsoláson kiderült, a győri Rába Quelle Veritas Foton a Magyar Kupában a BEAC-

Újbuda együttesével csap össze. A tét a legjobb nyolc közé jutás, amely egy mérkőzésen dől el. A mérkőzés 2006. január 7-én vagy 8-án lesz Budapesten.

Női labdarúgás. Az elmúlt hétvégén hét csapat részvételével Ácson rendeztek női teremlabdarúgó-tornát. A győri Fészek Csempebolt együttese minden mérkőzését megnyerve végzett az első helyen. A torna gólkirálynője a győri Bogdán Alexandra lett hét góllal.
Kispályás gyerekfoci. Kapuvári vállalkozóknak köszönhetően rendeztek az U13-as korosztálynak Mikulás-kupát a rábatamási sportcsarnokban. Az öt csapat közül az első helyen az Üstökös végzett, második lett a Győri Dózsa, harmadik a Kapuvár.
Teke, női NB II. Máriakálnok–Pér 5:1 (1790–1716). Fölényes hazai siker. Psz.: Barnáné 464, Neubergerné 449, Gicziné 441, ill. Cseszregi E. 445. Pannon-Flax–MTE 4:2 (2028–1938). Biztosan nyertek a vendéglátók. Psz.: Koppányiné 542, Forrásné 509, ill. Bölcskeiné 517, Nagy M. 481.

Szünetel

Áramszünet miatt holnap délelőtt 9 órától délután egy óráig szünetel a győri Pálffy utcai rendelés.… Tovább olvasom