2017. 07. 21. péntek - Dániel, Daniella 22°C | 35°C Még több cikk.

mozaik

sulisport. A Jókai-iskola (felkészítő edző: Gáborfalvi László) nyerte a III. korcsoportos győri városi teremlabdarúgó-bajnokságot a Fekete- (Kovács Béla), a szabadhegyi (Cs. Kovács László) és a gyárvárosi iskola (Kolláth Gábor) csapatai előtt. Kosárlabdában a Pannonhalma csapata végzett az élen, megelőzve a Révai-, a Krúdy- és a Bercsényi-iskola együtteseit.

atlétika. A soproni Németh Roland 60 méteres síkfutásban 6.83 másodperces idővel harmadik lett a bécsi fedett pályás nemzetközi atlétikai versenyen.
Régi-kupa. A Hegyeshalomban rendezett teremlabdarúgó-tornát az Úthenger együttese nyerte a 4ever ’87 és az Ampulla gárdája előtt. A legjobb kapus ifj. Boros Lukács (4ever ’87), a legjobb mezőnyjátékos Bolla Erik (Ampulla) lett.