2016. 12. 10. szombat - Judit 0°C | 9°C

Mozaik

Eredmény. A labdarúgó megyei II. osztály Mosonmagyaróvári csoportjában: a Hédervár–Dunaszeg mérkőzés helyes végeredménye: 2–5.

jubileumi ünnepség. A győri Bercsényi Miklós-középiskola idén ünnepli fennállásának 50. évfordulóját. Április 20. és 24. között sporttalálkozót rendeznek az erfurti testvériskolával közösen. Április 20-án pódiumbeszélgetésen látják vendégül többek között Csay Renáta maratoni kajakvilágbajnokot és Varga Ákos motorost, aki két alkalommal teljesítette a Dakar-ralit. Április 27-én a testnevelési emlékülésen a Graboplast-ETO edzője, Róth Kálmán tart előadást Az utánpótlás-neveléstől az élsportig címmel.
Petz-kupa. A hagyományos lány röplabdatornát utoljára rendezték meg ilyen néven. A tornát a Krúdy Gyula-gimnázium együttese nyerte meg a Petz Lajos-, a Kossuth Lajos-, a Deák Ferenc-, a Pálffy Miklós- és a Baross Gábor-középiskolák csapatai előtt.
Ikrényi győzelem. A Nagybajomban rendezett gyermeklány-röplabdatornán az ikrényi általános iskola csapata a második helyen végzett. Az együttes tagjai: Csáki Krisztina, Kalmár Flóra, Fodor Barbara, Ombódi Bianka, Ludván Réka, Németh Erzsébet, Sági Ramóna, Wechler Selina. Testnevelő tanár: Ferenczy Tamás. Kiemelkedő játékáért Csáki Krisztina, Ludván Réka és Sági Ramóna különdíjban részesült.
Röplabda. A szezon utolsó tornájára került sor az NB I-es juniorbajnokságban. A győri Széchenyi-Jedlik együttese a Dabast 3:2, a Dorogot pedig 3:0 arányban győzte le, így Szabados Oszkár tanítványai a fenti két együttest megelőzve a 12. helyen zártak.
Kézilabda. Az amatőr kézilabda-

diákolimpián a győri Jedlik-iskola fiúcsapata az országos döntőben a harmadik helyen végzett.
Bayern-klub. A győri Bayern-klub utazást szervez május 3-án a Bayern München–Stuttgart, valamint az AS Roma–Inter Olasz Kupa-döntőre és a május 10-i Inter–AS Roma visszavágóra. Jelentkezni Szombat Zsoltnál lehet a 20/9236-530-as telefonszámon.
cselgáncs. A zirci, észak-dunántúli regionális diákolimpián a győri Nicsi Judo Klub versenyzői közül Kiss Béla, Schwarcz János, Bodnár András, Takács Márton, Balogh Katalin, Göncz Attila, Dömötör Eszter és Gázser Márk az első helyen végzett.

Vágányzár

Pályaépítési munkálatok miatt április 22-én, szombaton 15 óra 40 perctől vasárnap reggel 7 óra 40… Tovább olvasom