2017. 08. 20. vasárnap - István 19°C | 34°C Még több cikk.

Mozaik

Tenisz. A hétvégén a mosonmagyaróvári Tenisz Sportcentrumban rendezték a város férfi egyéni bajnokságát. Amatőr kategóriában: 1. Edlinger Szilárd (Sopron), 2. Boros Tamás (Sopron), 3. Horváth Csaba (Győr) és Nemes Csaba (Jánossomorja). Versenyző kategóriában: 1. Kovács Gábor (Győri TC), 2. Rózsa Péter (Győri TC), 3. Kovács Krisztián (Óvári Építők) és Tóth Balázs (Győri Lendület).

Sportlövészet. Országos minősítésű lőversenyt rendezett a Soproni Lövész Klub. Nagy kaliberű pisztoly, légpisztoly, szabad pisztoly és összetett pisztoly kategóriában egyaránt Szabó M. Károly, a kapuvári Bázis SE sportolója végzett az első helyen.
Látogatás. A Borsod-Abaúj-Zemplén megyei sportküldöttség kétnapos tanulmányúton vett részt megyénkben. Győri és soproni létesítményeket tekintettek meg, többek között az épülő ETO-stadiont és az MKB-arénát.
Cselgáncs. Az elmúlt hétvégén Solton rendezték a serdülő országos bajnokságot. A Győri Dózsa versenyzői közül Veszeli Máté bajnoki címet szerzett, míg Pirka Roland és Nagy Olivér a hetedik helyen végzett.
Női labdarúgás. Október 21-én, szombaton nyolc csapat – Balf, Kópháza, Rábapatona, Celldömölk, Győrszemere, Rábaszentmihály, Károlyháza I, Károlyháza II – részvételével rendeznek női labdarúgótornát Rábaszentmihályon.
Darts. Győrben az Épfu-dartsteremben rendezték a megyei softbajnokság első fordulóját, ahol minden helyezést a Docugroup Győri DC dobói szereztek meg. Eredmények, egyéni: 1. Domonkos Sándor, 2. Boczor László, 3. Mészáros Ferenc. Páros: 1. Domonkos–Süli, 2. Raszler–Czeglédi, 3. Bo-

czor–Horváth K. kettős.
Kerék Tó-kupa. A kónyi sportcsarnokban október 23-án, hétfőn 9 órától rendeznek 8 csapat részvételével amatőr teremlabdarúgó-tornát. Győrből, Sopronból, Csornáról érkeznek résztvevők a házigazda FC Chicago meghívására.