Mosonmagyaróvár, 800 néző. V.: Bognár.

Antal – Szabó G., Varga I. (Schafranek), Puglits, Godian, Pint, Szakáll, Nagy T., Papp I., Méry, Burkus. Edző: Tiba Zoltán.
Kuczkó – Horváth A., Matus, Pákos, Koleszár, Bakó, Miskovics (Koloszár), Horváth P., Kordé, Koller, Kresz. Edző: Dárdai Pál.
Gsz.: Papp, Pint, ill. Horváth P., Matus.
7. p: Nagy T. jobb oldalról ívelt be szögletet, Papp I. 5 méterről fejelt a kapuba. 1–0.
70. p: Bal oldali beadást követően Horváth P. 5 méterről laposan lőtt a hálóba. 1–1.
76. p: Schafranek bal oldalról ívelt középre, Pint jókor érkezett és 6 méterről a bal alsó sarokba fejelt. 2–1.
87. p: Egy kapu előtti kavarodás után Matus 3 méterről fejelt a hálóba. 2–2.
Az MTE kezdett jobban és a mérkőzés elején vezetést is szerzett. Utána feljöttek a vendégek, több helyzetük is adódott, de ezek rendre kimaradtak. A félidő hátralévő részében az MTE visszaesett, a barcsiak fölényben játszottak és csak Antalnak köszönhető, hogy maradt az egygólos vezetés. Szünet után kiegyenlítettebb lett a mérkőzés, sok helyzet mindkét oldalon kimaradt.
Küzdelmes, jó iramú mérkőzésen a döntetlen igazságosnak mondható, bár a vendégek közelebb álltak a győzelemhez.
Jók: Antal, Papp, Pint, ill. Kuczkó, Kordé, Pákos.
Tiba Zoltán: – A szerdai százhúsz perc sokat kivett a játékosaimból, így ma csak ennyire telt.
Dárdai Pál: – Ezen a mérkőzésen rengeteg helyzetet hagytunk ki, így a döntetlennél többet nem érdemeltünk.

Mozaik

Krasznai-kupa. A 21. nemzetközi férfi kosárlabdakupa mai programja: SMAFC–Falco KC (17 óra),… Tovább olvasom