Antal – Szabó G., Burkus, Pint, Pálla, Vén (Sipos), Forrai (Papp I.), Koltai, Schafranek, Varga I., Takács. L. (Szakáll). Edző: Soós Imre.
Kovács A. – Tóth P., Simon M., Cseri, Benecki, Tamási, Mészáros I., Kiss T., Buzás (Böde), Báló (Szabados), Nógrádi (Barics). Edző: Lengyel Ferenc.
Gsz.: Buzás.
Kiállítva: Pint (83.).
22. p: Varga I. huszonkét méteres lövése alig kerülte el a kaput.
25. p: Az Antalról kipattanó labdát Buzás hat méterről lőtte a jobb alsó sarokba. 0–1.
35. p: Vén huszonkét méteres szabadrúgását védte a paksi kapus.
57. p: Szakáll lépett ki a védők közül, de kivárt, és óriási helyzetben a kapu mellé lőtt.
Az első húsz perc eseménytelen mezőnyjátékkal telt, a kapuk nem forogtak veszélyben. Szünetig folytatódott a kiegyenlített küzdelem, amelyben a paksiak egy szerencsésnek mondható góllal vezetést szereztek. Fordulás után a cserék révén az MTE játéka aktívabb lett, a végén beszorultak a vendégek és szinte helyzet nélkül vitték el a három pontot.
A mérkőzés összképe alapján a döntetlent megérdemelte volna az MTE 1904.
Jók: Burkus, Schafranek, Varga I., ill. Cseri, Mészáros I., Buzás A.
Soós Imre: – Az ellenfél agresszivitásban fölénk kerekedett és ez elég volt ahhoz, hogy helyzet nélkül elvigye a három pontot.
Lengyel Ferenc: – Nehéz mérkőzés volt, csak Buzás klasszisának köszönhetően nyertünk.

Kampánycsendet sértettek Csornán

Két, írásban beérkezett kifogásnak adott helyt és kampánycsend sértést állapított meg Csornán az 5. számú országgyűlési egyéni választókerületi választási bizottság. Tovább olvasom