Kovács K. – Szabó G., Sipos, Pint (Szakáll), Pálla, Vén, Forrai (Godian), Tímár, Schafranek, Varga I., Király. Edző: Soós Imre.
Sánta – Tóth A., Pék, Radics, Szabó Cs. (Bieder), Nagy L., Horváth R., Polyák, Károlyi, Tóth N. (László), Korsós. Edző: Hannich Péter.
Gsz.: Schafranek, ill. Tóth N., Korsós.
Kiállítva: Nagy L. (45.).
A 12. percben Schafranek 14 méterről a jobb alsó sarokba lőtt. 1–0. Három perc múlva Korsós bal oldali beadását Tóth N. a bal alsó sarokba helyezte. 1–1. A 66. percben Károlyi bal oldali szabadrúgását Korsós A. 5 méterről passzolta a jobb alsó sarokba. 1–2. A 91. percben Schafranek lőtt a hálóba, de a játékvezető a partjelző beintésére érvénytelenítette a szabályosnak tűnő gólt.
Szünet után az MTE a tíz emberre megfogyatkozott Gyirmót ellen fölényben játszott, de helyzeteit nem tudta értékesíteni.
Az MTE nem tudott felnőni feladatához és nem tudta kiharcolni a döntetlent, ami a bentmaradáshoz kellett volna. Talán azért sem, mert a hazaiaknak egy szabályosnak tűnő gólját a játékvezető nem adta meg.
Jók: Pint, Schafranek, Pálla, ill. Sánta, Pék, Radics.
Soós Imre: – Az egész szezonban nem játszottunk ilyen gyengén. Gratulálok a Gyirmótnak a bronzérmükhöz.
Hannich Péter: – Veretlenül végeztünk a tavasz folyamán. Gratulálok a csapatnak a harmadik helyhez, amit sikerült elérni.