Kovács K. – Facucho, Burkus, Kovács Sz., Pálla, Szabó L., Salamon (Szabó R.), Laki, Peczár (Horváth A.), Varga (Németh I.), Timár. Edző: Soós Imre.
Kurucz F. – Hauser, Cseri, Hegedüs, Kovács T., Németh T., Hajdú (Vass), Hegedüs Cs., Hidvégi, Boér (Kurucz L.), Nagy P. (Havran). Edző: Elekes József.
Gsz.: Timár, ill. Hajdú.
Kiállítva: Hegedüs Cs.
15. p: Timár 20 méterről lőhetett, lövése a kint álló kapus fölött azonban már a hálóba hullott. 1–0.
21. p: Egyenlített a vendégcsapat. Nagy P. bal oldali beadását Hajdú 6 méterről a léc alá vágta. 1–1.
64. p: Szabó L. 20 méteres lövését szépen védte Kuruc.
88. p: Szabó L.-t buktatta Hegedüs és a játékvezető ezért kiállította, mivel megkapta második sárga lapját.
Az első húsz percben a hazai- ak léptek fel támadólag és sikerült is előnyt szerezniük. Később a vendégek bátran kitámadtak és egyenlítettek. Szünet után az MTE játszott fölényben, de komolyabb gólhelyzetet már nem tudtak kidolgozni.
Jó iramú mérkőzésen az MTE közelebb állt a győzelemhez a jól játszó Soroksár ellen.
Jók: Szabó L. (a mezőny legjobbja), Pálla, Peczár, Facuvo, ill. Kurucz F., Hauzer, Hajdu.
Soós Imre: – A mai mérkőzés értékelhető pozitívuma, hogy ismét két, saját nevelésű, tizenhat éves játékos tudott bemutatkozni a másodosztályban.
Elekes József: – Örülök az egy pontnak, de úgy érzem, hogy ebben a mérkőzésben számunkra sokkal több volt.