Labdarúgás Jánossomorja 0 Andráshida 0

Jánossomorja, 100 néző. V.: Kassai.

Pánczél – Göblyös, Plachy, Görgits, Drobnitsch, Zalka, Buza (Németh B.), Hegedűs (Nagy), Németh I Zs., Horváth (Németh II Zs.), Szalka. Edző: ifj. Drobnitsch Tamás.
Vincze – Török, Varga, Simon, Molnár, Németh, Billege, Szabó, Zalkó (Salamon S.), Csiszár (Rabi), Salamon R. Edző: Dobos Sándor.
A hazaiak kezdték jobban a mérkőzést, több támadást vezettek, de a vendégek védelme stabil volt. Az első félidő enyhe mezőnyfölénye gólokban nem mutatkozott meg. Szünet után feljöttek a vendégek, de ők sem tudták gólra váltani fölényüket. A döntetlen teljesen

reális eredmény.
Jók: Zalka, Görgits, Németh I Zs., ill. Molnár, Török, Szabó.
Ifj. Drobnitsch Tamás: – A vasárnapi mérkőzéshez képest javult a csapat hozzáállása, impotens csatárjátékunk miatt nem nyertünk.
Dobos Sándor: – Az első félidő után összeszedtük magunkat, a második félidőben már voltak gólszerzési lehetőségeink is, de összességében reális a döntetlen.

Kapuvár 1 (0) Bük 2 (0)

Kapuvár, 150 néző. V.: Erdős A.
Reizer – Bencsics, Horváth P., Tóth B., Riedinger, Szabó D. (Horváth A.), Böcskör, Markó, Deák (Szűcs), Mozsolits, Licskai. Edző: Csorba János.
Marton – Nagy, Németh, Mester, Sa-

vanyó, Steinig, Nix T. (Pomázi), Pajor Z., Vinkovics Á. (Németh B.), Sátori, Németh P. (Németh Á.). Edző: ifj. Molnár Károly.
Gsz.: Böcskör, ill. Nix 2.
A jobban, szervezettebben, pontosabban játszó Bük, bár szerencsével, de megérdemelten nyert a helyzeteit elpuskázó Kapuvár ellen. Közepes színvonalú mérkőzés volt, melyen a Bük két szerencsés góllal győzött.
Jók: Böcskör, Tóth, ill. Nix, Vinkovics, Németh P.
Csorba János: – Egyetlen megingásunkat kihasználta a Bük és ez eldöntötte a mérkőzést.
Ifj. Molnár Károly: – Ezt megcsináltuk.

Csorna 2 (1) Csesztreg 1 (0)

Csorna, 200 néző. V.: Józsa.
Lőre – Horváth, Csík, Buti, Nyerges (Fülöp), Baán, Bárány (Szabados), Jakab, Bóna (Jandó), Tóth, Németh. Edző: Horváth László.
Dóra – Kósa, Tóth, Pilisi, Pászti Milán, Szabó, Wuncsics (Pászti Márk), Nagy, Németh, Kálmán (Tamádl), Bárdosi. Edző: Fentős Pál.
Gsz.: Nyerges, Buti, ill. Kósa.
1. p: A legelső hazai támadást követően a vendégvédők gyanús körülmények között szerelték Tóth Z.-t, a játékvezető sípja azonban néma maradt.
18. p: Nyerges két védőt kicselezett, majd váratlanul lövésre szánta el magát és 27 méterről bombagólt lőtt a jobb felső sarokba. 1–0.
30. p: Tóth Z. hozta remek passzal játékba a kilépő Bónát, akit a védők az utolsó pillanatban szereltek.
34. p: A vendégjátékosok remekül passzolták ki a hazaiak védelmét, de Németh I. lövését Józsa bravúrral védte.
56. p: Egy 16-osról visszagurított labdát Németh lőtt el, a labda alig kerülte el a jobb kapufát.
73. p: Bal oldali szögletet követően Kósa talált közvetlen közelről a hálóba 1–1.
85. p: Nyerges ment el a bal oldalon, visszagurított labdáját Buti 16 méterről laposan a jobb alsó sarokba vágta. 2–1.
Egy fordulatokban és iramban az osztály színvonalát meghaladó mérkőzésen egy kulturált futballt játszó csapat ellen megérdemelt győzelmet aratott a hazai csapat.
Jók: Lőre, Buti, Tóth, Horváth, ill. Németh, Bárdosi.
Horváth László: – Jó csapat ellen hajtós, jó mérkőzést játszottunk és nyertünk. Gratulálok a csapatnak!
Fentős Pál: – Jól futballozva, rengeteg gólhelyzetet kihagyva vesztettük el a mérkőzést.

Tapolca 1 (0) SVSE-GySEV 2 (1)

Tapolca, 200 néző. V.: Kondákor.
Gelencsér – Hegedüs, Kutasi, Bárány, Németh K. (Viski), Tóth Sz. (Kiss M.), Tóth B., Halász, Lukácsa, Sinkó (Kiss G.), Simon. Edző: Csáki László.
Németh G. – Pinezits, Katona, Reineck, Somogyi, Kuzmics (Gosztola), Párkányi (Tóth F.), Bácskai (Lovranits), Varga A., Varga D., Horváth B. Edző: Halász Ernő.
Gsz.: Sinkó, ill. Varga A. (2).
3. p: Varga A. 11-esből szerzett vezetést a vendégeknek. 0–1.
55. p: Kutasi szöglete a hosszú oldalon felugró Sinkó testéről pattant a kapuba. 1–1.
75. p: Varga D. bal oldali beadása után a középen egyedül álló Varga A. könnyedén lőtt a kapuba. 1–2.
A váratlan gól után a Tapolca meddő mezőnyfölényben játszott végig szinte az egész mérkőzésen, de támadásaiban kevés volt az átütő erő, a Sopron előnye tudatában higgadtan, kivárásra játszott. Az egyenlítés után a Tapolca utolsó erőtartalékait is mozgósította, de egy védekezési figyelmetlenség újra előnyhöz és győzelemhez juttatta a vendégeket.