Németh G. – Somogyi, Katona S., Lovranics, Kuzmich, Geeb (Katona A.), Reineck, Párkányi (Bácskai), Kelemen, Szabó A., Majoros (Homor). Edző: Majoros Zoltán.
Jánosa – Dencs, Markó, Végh, Zsebe, Gőgös, Krén, Renczes, Osváth (Torda), Németh A. (Vágusz), Homor (Czvetkó). Edző: Lázár Szilveszter.
Gsz.: Németh A.
Kiállítva: Reineck (66.), Kuzmich (84.).
A 45. percben, formás sümegi támadás végén Homor az alapvonalról visszagurított, s az érkező Németh A. két lépés után védhetetlenül lőtt a jobb sarokba. 0–1.
A második félidőben egy ideig csak a kemény belemenések jelentettek eseményt, Reinecket és Kuzmichot is kiállította a játékvezető.
Összességében a későn eszmélő SVSE ismét magát okolhatja a sokadik egygólos vereségéért.
Jók: Németh G., Szabó A., ill. Jánosa, Gőgös, Németh A.
Majoros Zoltán: – Góliszonyunk már-már kétségbeejtő.
Lázár Szilveszter: – Megérdemeltük a győzelmet.

Mozaik

Krasznai-kupa. A 21. nemzetközi férfi kosárlabdakupa mai programja: SMAFC–Falco KC (17 óra),… Tovább olvasom