2017. 04. 24. hétfő - György 3°C | 15°C Még több cikk.

Nem bírta a tempót

Motorsport

Talmácsi Gábor 11. lett a 125 kcm-es géposztály szombati versenyén a gyorsaságimotoros-világbajnokság Holland Nagydíján, Assenben. Tóth Imre, a kategória másik magyarja a 29. helyen ért célba.

Talmácsi a 11. helyről indulva jól kapta el a rajtot és a hatodik helyre jött fel az első körben, ám a későbbiekben nem tudta tartani a legjobbak tempóját és fokozatosan visszacsúszott. A viadal második felében ugyan még fel tudott jönni a nyolcadik pozícióba, ám végül tizenegyedikként haladt át a célvonalon. A versenyt nagy csatában a finn Mika Kallio nyerte meg.
A 250 kcm-esek viadalán a pontversenyben második helyen álló, spanyol Jorge Lorenzo győzött.
A királykategóriában az amerikai Nicky Hayden végzett az élen, miután a végig vele együtt haladó honfitársa, Colin Edwards az utolsó körben bukott.

Tragédia a sárospataki csládi napon

Tragikus véget ért egy családi nap Sárospatakon. A rendezvényt egy helyi cég szervezte a Bodrog… Tovább olvasom