Délmagyar logó

2017. 09. 21. csütörtök - Máté, Mirella 11°C | 17°C Még több cikk.

Országos hírű gála

Tömegsport

A IV. Ágfalvi Futófesztiválon a borongós idő ellenére is szép számmal jelentek meg az érdeklődők a Vadon Lovas Clubban. A résztvevők nagy része Sopronból és vonzáskörzetéből (Harka, Brennbergbánya, Nagylózs, Sopronkövesd, Lövő, Fertőd) érkezett, de jöttek Szombathelyről, sőt, Budapestről és Székesfehérvárról is.


Eredmények

800 méter futás, lány I. kategória: 1. Körmös Virág (Sopron), 2. Török Sarolta (Sopron), 3. Schmiedel Regina (Sopron). Fiú I. kategória: 1. Schmiedel Mátyás (Sopron), 2. Kiss Krisztofer (Fertőd), 3. Szlávik Ádám (Ágfalva).
1,5 km futás, lány II. kategória: 1. Czinder Adrienn (Ágfalva), 2. Schmiedel Réka (Sopron), 3. Szentes Alexandra (Sopronkövesd). Lány III. kategória: 1. Babos Viktória (Ágfalva), 2. Varga Barbara (Sopron), 3. Pénzes Alexandra (Ágfalva). Nők IV. kategória: 1. Fenyvesi Csilla (Sopron), 2. Sztrókainé (Ágfalva), 3. Nagy Andrea (Ágfalva). Nők V. kategória: 1. Tóth Zsuzsanna (Ágfalva), 2. Vadonné Gangl Judit (Sopron), 3. Fischer Sarolta (Lövő).
Fiú II. kategória: 1. Gazovics Mátyás (Brennbergbánya), 2. Varga Tamás (Sopron), 3. Panyi Tamás Gábor (Sopron). Fiú III. kategória: 1. György Attila (Sopron), 2. Németh Szabolcs (Ágfalva), 3. Léderer György (Sopron). Férfi IV. kategória: 1. Berecz János (Sopron), 2. Kövér Zsolt (Sopron), 3. Nagy Zoltán (Ágfalva). Férfi V. kategória: 1. Kóczán János (Sopron), 2. Legoza László (Ágfalva).
3 km krosszfutás, lány III. kategória: 1. Palcsó Noémi (Sopron), 2. Fülöp Dorina (Sopron), 3. Plöch Anna (Ágfalva). Nők IV. kategória: 1. Fenyvesi Csilla (Sopron), 2. Iván Tímea (Sopron), 3. Sebe Dóra (Ágfalva). Nők V. kategória: 1. Némethné Csordás Rita (Sopron), 2. Tóth Zsuzsanna (Ágfalva), 3. Fischer Sarolta (Lövő).
Fiú III. kategória: 1. Németh Patrik (Sopron), 2. Várallyai Péter (Ágfalva), 3. Molnár Károly (Sopronkövesd). Férfi IV. kategória: 1. Berecz János (Sopron), 2. Németh Sándor (Ágfalva). Férfi V. kategória: 1. Fülöp Gábor (Sopron), 2. Kóczán János (Sopron), 3. Sebe József (Ágfalva).
6,5 km krosszfutás, lány III. kategória: 1. Czinder Adrienn (Ágfalva), 2. Pisák Brigitta (Ágfalva). Női IV. kategória: 1. Szényi Henrietta (Harka), 2. Fenyvesi Csilla (Sopron), 3. Lakó Ildikó (Szombathely). Nők V. kategória: 1. Tóth Zsuzsanna (Ágfalva), 2. Strassner Edit (Sopron).
Fiú III. kategória: 1. Köveskuti Balázs (Ágfalva), 2. Rozmán László (Ágfalva), 3. Szí- jártó Ármin (Ágfalva). Férfi IV. kategória: 1. Vajda Kolos (Sopron), 2. Berky Szabolcs (Sopron), 3. Berecz János (Sopron). Férfi V. kategória: 1. Horváth Pál (Sopron), 2. Fülöp Gábor (Sopron), 3. Schmiedel Károly (Sopron).

hirdetés

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Demszky: A főváros kára 50, az államé 100 milliós

Az éjszakai demonstrációk nyomán a főváros kárelhárítási költségei 50 millió forintra rúgnak –… Tovább olvasom