Paks, 700 néző. V.: Szilasi.

Kovács A. – Ambrus, Fehér A., Benedeczki, Vizdár, Mészáros, Tamási, Kiss T. (Gábor), Buzás (Pulcz), Báló, Szabados (Varga L.). Edző: Lengyel Ferenc.
Antal – Szabó G., Puglits, Pint, Pálla (Burkus), Méry (Varga), Schmatovich, Nagy T., Papp, Schafranek, Szakáll (Godian). Edző: Tiba Zoltán.
Gsz.: Fehér, Antal (öngól), Báló.
68. p: A kaputól 40 méterre Mészáros ívelt előre, Fehér a 11-es ponton egyedül maradt, majd közelről a hálóba passzolt. 1–0.
83. p: Méryt Kovács ellökte, majd egészen az alapvonalig futott, onnan középre játszott és a labda a kapujába visszafutó Antal lábáról a hálóba pattant. 2–0.
87. p: Báló a kaputól húsz méterre levette a labdát és a hálóba emelt. 3–0.
Az MTE helyzetei alapján az első félidőben egy-két góllal vezethetett volna, a második félidőben a védelem rövidzárlatai miatt kapott gyorsan három gólt. A játékvezető a második játékrészben nem teremtett egyenlő feltételeket a két csapat számára.
Jók: Búzás, Báló, ill. Antal, Puglits.
Lengyel Ferenc: – Helyzeteink alapján megérdemelten nyertünk.
Tiba Zoltán: – A második félidőben az egyenlő feltételeket a hazai szél elfújta. Amíg nem rúgunk gólt, addig nem nyerünk.