Bakos Gy.
Edző: Füzesi Ferenc
Hétméteresek: 1/1
Kiállítások: 12 perc
Az első félidőben mind védekezésben, mind támadásban a Tatabánya játszott jobban, s vezetett is öt góllal (23. perc: 7–12). Ezt követően Tóth László rendezte a sorokat, különösképpen a védekezésük lett jobb a győrieknek.
Bő fél óra alatt mindössze öt gólt lőttek a vendégek, s a Tento-ETO át is vette a vezetést. A hajrában már három góllal vezettek a zöld-fehérek (56. perc: 20–17), s bár emberhátrányba kerültek, a Tatabánya nem tudott újítani, így a hazai csapat teljesen megérdemelten nyerte meg az izgalmas találkozót.
Tóth László: – Küzdőszellemünk és második félidei védekezésünk a régi ETO-t idézte. Támadójátékban még javulhatunk, de a mai napon ezzel együtt megérdemelt győzelmet arattunk. Bízom benne, hogy hamarosan igazi kézilabdacsapatot láthatnak a győri szurkolók.
Füzesi Ferenc: – Gratulálok a lelkes győriek sikeréhez.