Répcelak, 150 néző. V.: Gyarmati II.

Dold – Kovács, Szabó, Tompos, Szandi (Hujber), Legáth (Németh), Mészáros, Varga, Tóth, Roni, Horváth (Vágvölgyi). Edző: Varga József.
Pánczél – Plachy, Drobnitsch V., Göblyös (Németh I Zs.), Szalka, Németh B., Nagy, Hegedüs, Görgics (Tóth), Buza (Németh II Zs.), Horváth. Edző: ifj. Drobnitsch Tamás.
Gsz.: Roni (3), Horváth, Varga, Hujber, Göblyös (öngól). Kiállítva: Plachy.
18. p: Roni futott el a jobbszélen, középre lőtt labdájára Horváth érkezett és szerezte meg a hazai csapat vezetését. 1–0. 19. p: Göblyös öngólt vétett. 2–0. 20. p: Roni egy jobbról érkező beadást a hálóba pofozott. 3–0. 56. p: A vendégvédők egymásra vártak, a 16-oson belül pattogó labdára Roni csapott le és növelte a hazaiak előnyét. 4–0. 68. p: Ismét Roni volt eredményes. 5–0. 84. p: Roni lőtt középre, a vendégvédők között Varga érkezett és nem hibázott. 6–0. 86. p: Hujber a jobbal belőtt labdára jól érkezett és állította be a végeredményt. 7–0.
A 18. perccel kezdődött a vendégek vesszőfutása. Három perc alatt három gólt kaptak. Rövid ideig úgy tűnt, sikerül talpra állni a vendégeknek, de a második félidőben ismét nyomasztóvá vált a hazaiak fölénye és akkor rúgtak gólt, amikor akartak. Ilyen arányban is megérdemelten nyertek a hazaiak a teljesen szétesett Jánossomorja ellen.
Jók: az egész csapat, ill. senki.
Varga József: – Kellemes ellenfél ellen méltóképpen fejeztük be a szezont. Úgy érzem, az egész évet tekintve a csapat kihozta a maximumot.
Ifj. Drobnitsch Tamás: – Ez a csapat megérett a megyei első osztályra. Mindenképpen nagy változásokra van szükség.