Sárvár, 400 néző. V.: Keszthelyi.

Tóth – Csernák, B. Szabó, Fehér, Kovács, Ádám, Nagy (Máhr), Németh, Lődör, Szabó (Takács), Szélessy. Edző: Simon Miklós.
Lőre – Buti, Csík, Horváth, Csonka, Jakab, Baán, Nyerges (Fülöp), Bárány (Szabados), Bóna (Jandó), Hollósi. Edző: Horváth László.
Gsz.: Maár, ill. Hollósi (3).
Az első tizenöt percben felváltva forogtak veszélyben a kapuk. A 20. percben egy beívelés után Hollósi fejelt a hosszú sarokba. 0–1. Utána a Sárvár mindent feltéve egy lapra támadott, de gólt lőnie nem sikerült. A második félidő első percében a vendégek 17 méterről szabadrúgáshoz jutottak, melyet Hollósi remekül csavart a bal felső sarokba. 0–2. Az 52. percben Hollósi rázta le a védőket, majd a kifutó kapus mellett eltolta a labdát, aki elhúzta a lábát, ám a büntető elmaradt. A 60. percben a bíró a hazaiaknak tizenegyest ítélt, melyet Kovács elhibázott. Húsz perc múlva egy remek kontra után Hollósi harmadszor is betalált. a hazaiak az utolsó percben szépítettek.
A taktikusan, nagy elszántsággal futballozó Csorna megérdemelten nyerte a mérkőzést.
Jók: Ádám, B. Szabó, ill. Lőre, Hollósi, Csik, Jakab, Bóna.
Simon Miklós: – Gratulálok az ellenfélnek, megérdemelten nyertek.
Horváth László: – Okosan és taktikusan játszottunk, idegenben rúgtunk három gólt.