Tóth J. – Viszked, Nagy, Csernák, Ádám (Márkus), Sipos, Fehér (Németh), Fábián (Kocsis), Pupp, Szabó, Tóth P. Edző: Haraszti Zsolt.
Kormos (Kaiser) – Tama, Bencsics, Áder, Tóth, Deák, Hegyi, Markó, Szücs (Dezamics), Licskai (Péter), Zsirai. Edző: Csorba János.
Gsz.: Csernák (3), Ádám, Nagy, Pupp.
A 3. percben szabadrúgáshoz jutott a Sárvár, 18 méterről végezték el a

hazaiak, a sorfalról lepattanó labdát az összefutó védők között 6 méterről Ádám vágta a jobb sarokba. 1–0. A 20. percben középen vezetett támadást a Sárvár, 17 méterről senkitől sem zavartatva Sipos vállalkozott lövésre, a középre tartó labdát Kormos kiütötte, és a kipattanó labdát Nagy a kimozduló kapus felett 5 méterről a hálóba emelte. 2–0. A 27. percben 18 méterről Csernák lőtt, ami után a labda a kapu bal alsó sarkában kötött ki. 3–0. A 36. percben Nagy önzetlenül az ötös sarkáról középre passzolt, és az üresen érkező Csernák a kapu közepébe helyezett. 4–0. A 64. percben Csernák 5 méterről a kapu közepébe bólintott. 5–0. A 70. percben a középen érkező Pupp 8 méterről a jobb sarokba bólintott. 6–0.
A mérkőzés összképe alapján a két csapat között osztálynyi különbség volt.
Jók: Nagy, Csernák, Pupp, Ádám, ill. senki.
Haraszti Zsolt: – Végre itthon is otthon voltunk, a gólkülönbség a vendégcsapatra nézve hízelgő.
Csorba János: – A korán eldőlt mérkőzésen csak asszisztáltunk a vendégek játékához.