Sárvár

3 (1) Jánossomorja 0 (0)

Sárvár, 150 néző. V.: Kepe.

Tóth – Horváth, Sipos, Varga (Ádám), Bopp, Szabó, Fehér, Vadász, Tóth P., Beke (Takács), Németh (Cserpák). Edző: Haraszti Zsolt.
Sipöcz – Göblyös (Fördös, Körmend), Drobnitsch V., Plachy, Koltai, Buza, Makai, Varga, Németh (Papp), Horváth, Hegedqs. Edző: ifj. Drobnitsch Tamás.
Gsz.: Beke (2), Vadász.
A 13. percben a hazaiak a jobb oldalon vezettek támadást. A középre lőtt labdára Beke érkezett és szerzett gólt. 1–0. A 61. percben Vadász elé került a labda középen, aki tétovázás nélkül lőtt a vendégek hálójába. 2–0. A 74. percben ismét Beke került helyzetbe és növelte a hazaiak előnyét. 3–0.
A mérkőzést kezdettől fogva a hazai-

ak irányították. A nagyobb különbségq vereség elkerülésében döntő szerepe volt a vendégek kapusának, aki többször bravúrral hárított.
Jók: Vadász, Fehér, Beke, Horváth, Sipos, ill. Sipőcz.
Haraszti Zsolt: – A tervezett három pont megvan, de a gólhelyzetek kihasználása még kívánnivalót hagy maga után.
Drobnitsch Tamás: – A Sárvár ennyivel jobb volt nálunk. A mai csapat ennyire volt képes, talán a jövő hétre kiegészülünk.