2017. 07. 26. szerda - Anna, Anikó 16°C | 26°C Még több cikk.

sikerek, döntetlen

Kézilabda

Tegnap két felkészülési mérkőzést játszott az Audi-ETO női és a Rába Quelle-ETO férficsapata.

Ami a bajnoki címvédő hölgyeket illeti, a szlovák Duslo Sala ellen a délelőtti találkozón 21–13-as félidőt követően 34–27-re nyertek Görbiczék. A gólokon Vérten (8), Kovacsicz (5), Temes (5), Radulovics (5), Bódi (4), Gogirla (3), Görbicz (2), Hornyák (1) és Bradeanu (1) osztozott.
Délután még simábban, 15–3-as félidőt követően 30–15-re győztek a győriek, noha Radulovics, Görbicz, Vérten és Bradeanu nem lépett pályára. A győri gólokat Mörtel (10), Temes (7), Juhász (5), Hornyák (3), Kovacsicz (3), Bognár (1) és Bódi (1) szerezték.
Az Audi-ETO vezetése megkezdte a jövő évre érvényes bérletek árusítását. A korábbi tulajdonosok régi helyükre augusztus 20-ig munkanapokon 8 és 15 óra között vásárolhatják meg belépőiket a Magvassy-csarnokban.
A férficsapat tegnap Száron a tavalyi bajnokság ötödikjével, a Tatabányával játszott. Az első összecsapáson 33–33-as döntetlen született (a félidő 15–13 volt a Tatabánya javára), a győriek legeredményesebb játékosa Milicevic és Miss volt 5–5 góllal. A „visszavágón” 15–11-es félidőt követően 31–27-re nyertek a tatabányaiak. Ezen az összecsapáson Józsa hatszor volt eredményes.
A krónikához tartozik, hogy a második összecsapáson Basaric könyök-, Bognár derékproblémái miatt kevesebb lehetőséget kapott.

NB II: Rajt egy nappal később

Teljes az NB II Nyugati csoportjának sorsolása is. Az első fordulót az augusztus 12-i,… Tovább olvasom