2017. 09. 20. szerda - Friderika 10°C | 18°C Még több cikk.

Sima győzelemmel biztos bentmaradás

Kézilabda Tento-ETO Csömör 27 (15) 21 (8)

Győr, NB I-es férfimérkőzés, rájátszás a 9–12. helyért, 300 néző. V.: Jancsó, Marczinka.

Kiállítások: 8 perc
Remek védekezéssel kezdtek a győriek, a vendég Csömör negyedóra alatt mindössze három gólt tudott lőni. A győriek így a szünetre megnyugtató előnyt szereztek.
Fordulás után a Tento-ETO rengeteg ziccert hagyott ki, a hazai játékosok naggyá tették a rutinos Zsemberyt. A csömöriek négy gólra megközelítették a zöld-fehéreket (17–13).
Mielőtt igazán izgalmas lett volna a mérkőzés, összekapta magát a győri gárda, s végül biztosan szerezte meg a két pontot, mellyel nemcsak bent maradt, de megszerezte a 9. helyet. Hogy aztán jövőre milyen együttes lesz Győrben, az a következő hetekben dől majd el.
Tóth László: – A mai mérkőzésben benne volt az egész éves teljesítményünk. Hol sziporkázva, hol nyögvenyelősen játszottunk. A játékosok becsületes edzésmunkájának köszönhetően lettünk kilencedikek.