Szabó B.
Edző: Tóth László
Hétméteresek: 4/4
Kiállítások: 4 perc
A debreceniek az első félidő derekán 10–10 után elléptek és ezt követően már nem is engedték ki kezükből a vezetést. A győriek ugyan szünet után tudtak újítani, de amikor hátrányukat ledolgozhatták volna, hibáztak, s már nem tudtak talpra állni.
Dayka István: – Szép gólokat lőttünk, de a védekezésünk sehogy sem állt össze, küzdelmes meccsen, a hibák ellenére megérdemelt győzelmet arattunk.
Tóth László: – Azt kaptam, amit vártam, Schuch kiválásával a védekezésünk megbomlott és nagyon sok gólt kaptunk. Szerencsére támadásban most játszottunk a legjobban. A fiatalok láthatták, mit tudnak az NB I-ben, két és fél perc alatt mínusz hármat „tudtak” hozzátenni.