Jánosa – Dencs, Gőgh, Torda, Ozsváth, Zsebe, Gőgös, Prén (Markó), Renczes, Hogyor (Vágusz), Czvetko (Németh). Edző: Lázár Szilveszter
Tóth – Koltai, Andrejcsák, Molnár (Szabó), Plachy, Görgits, Göblyös, Hegedűs, Szalka, Zalka (Buza), Horváth (Kovács). Edző: Soós Imre
Gsz.: Prén, Renczes.
Kiállítva: Andrejcsák.
A 10. percben Andrejcsák szabálytalankodott a 16-oson belül, a megítélt 11-est Prén értékesítette. 1–0. A 46. percben egy beadásból Renczes szerzett gólt. 2–0. A második félidőben kiegyenlítettebb mezőnyjáték folyt a pályán.
A játék alapján megérdemelt hazai győzelem született, már-már botrányos játékvezetés mellett.
Jók: Ozsváth, Torda, Markó, Ren-

czes, ill. Koltai.
Lázár Szilveszter: – Lényeg a három pont, a játékról nem érdemes beszélni.
Soós Imre: – Kár, hogy a focit gólra játsszák, mert labda birtoklásban mi nyertünk volna.

Győrbe jön a Volkswagen

Tizenkét évvel az Audi győri letelepedése után újabb német autógyártó világcég alapít leányvállalatot a Kisalföld megyeszékhelyén. Wolfgang Freund a Volkswagen százszázalékos tulajdonában levő Auto Vision cég telephelyekért felelős ügyvezető igazgatója elmondása alapján a Volkswagen győri gyárában futóművek készülnek majd a következő év elejétől. Tovább olvasom