Fentős – Pinezits, Katona S., Reineck, Somogyi, Geeb, Kuzmich (Lovranits), Párkány (Tóth F.), Horváth B. (Gosztola), Szabó A., Varga D. Edző: Halász Ernő.
Tóth – Szabó I., Kovács Zs., Németh T., B. Szabó M., Viszked, Pupp, Csernák, Fábián, Ádám (Fehér), Nagy A. Edző: Simon Miklós.
Gsz.: Varga D., ill. Nagy A.
Kiállítva: Geeb (73.)
Az első félidő utolsó percében szerzett vezetést a hazai csapat, amikor Pinezits remek szögletét Varga D. fejelte a léc alá. 1–0. Szünet után a vendégek mindent egy lapra téve támadtak, és küzdöttek az egyenlítésért, amely az 55. percben következett be. Csernák adott be jobbszélről és a jókor érkező Nagy A. a jobb sarokba pörgetett. 1–1. Állandósult a sárvári fölény, főleg a 73. percet követően, amikor Geebet a játékvezető kiállította. Forró hangulatban fejeződött be a találkozó, reális eredménnyel.
Jók: Fentős, Katona, Varga D., ill. Németh T., Nagy A., Ádám.
Halász Ernő: – A mai összeállítás alapján nem lehetek elégedetlen az eredménnyel.
Simon Miklós: – Két pontot hagytunk a vendéglátóknál.

Gyurcsány: ''Húsvét mindannyiunk számára piros betűs ünnep''

Köszöntőt intézett húsvét alkalmából a magyar polgárokhoz Gyurcsány Ferenc miniszterelnök. A… Tovább olvasom