Sopron, 200 néző. V.: Józsa.

Fentős – Pinezits, Reineck, Somogyi, Kuzmich, Geeb, Tóth F., Szabó A. (Párkányi), Bácskai (Varga D.), Horváth B. (Gosztola), Varga A. Edző: Halász Ernő.
Tánczos – Bencze, Cserfő, Károli, Kormos, Mixtai, Somogyi, Fekete (Fenusz), Németh A., Virág, Bek (Bazsonyi). Edző: Hanusz János.
Gsz.: Horváth B., ill. Bencze.
Az első negyedóra mozgalmas játékot hozott, a harmadik percben egy szöglet után nagy helyzetben Reineck fejelt öt méterről mellé. A 8. percben szerzett vezetést a hazai csapat, amikor Varga A. egyéni játék után remekül adott középre, ahol Horváth B. lekezelte a labdát, majd biztosan lőtt a hálóba. 1–0. A 16. percben Németh A.-t egyedül hagyták a hazai védők, de nem tudott élni a lehetőséggel, tíz méterről a kapu fölé emelt. A 30. percben akár kétszer is 11-est adhatott volna az SVSE javára a játékvezető, először egy lökést, másodszor egy kezezést követően, de a sípja néma maradt. A játékrész további közel fél órájában mezőnyjáték következett, különösebb helyzet nélkül.
Szünet után a Marcali kezdett lendületesebben, Mixtai hagyott ki a 48. percben egy óriási ziccert, majd tizenöt percet követően Halász Ernő csapata vette át a kezdeményezést. Ennek ellenére az egyetlen vendégtámadás meghozta az egyenlítést. A marcaliak a 82. percben szabadrúgáshoz jutottak a kaputól harminc méterre, Bencze állt a labda mögé, s jól helyezett lövése a bal alsó sarokban kötött ki. 1–1.
A több helyzetet kidolgozó és főleg a második félidőben aktívabb soproni együttes rászolgált volna a győzelemre.
Jók: Horváth B., Tóth F., Varga A., ill. Bencze, Somogyi, Cserfő.
Halász Ernő: – Nálam az én csapatom győzött, sajnos volt a pályán egy olyan ember, akivel nem tudtunk megküzdeni.
Hanusz János: – Gratulálok azoknak a szurkolóknak, akik otthon maradtak, számukra is büntetés lett volna ez a meccs.