Rabóczki – Pinezits, Reineck, Párkányi, Geeb, Török, Varga A., Lendvai, Horváth T., Varga B. (Legoza), Varga D. (Katona S.). Játékos-edző: Lendvai Miklós.
Tóth J. – Szabó I., Pupp, Varga J., Tóth P., Márkus (Ádám), Vadász, Fehér, Beke, Csermák (Takács A.), Németh G. Edző: Haraszti Zsolt.
Gsz.: Varga B., Varga A. (11-esből), Legoza, ill. Beke (11-esből).
Kiállítva: Geeb, Reineck.
A mérkőzés előtt a közelmúltban elhunyt volt soproni játékosok, Takács Jenő, Fehér György, Plavecz József labdarúgók és az egyik főszponzor, Varga József emlékének adóztak a játékosok és a nézők.
A 31. percben Varga Adrián szöglete után Varga Bence a hálóba bólintott. 1–0. A 60. percben Pupp a 16-oson belül fellökte a kitörni készülő Varga Bencét. A büntetőt Varga Adrián biztosan lőtte a kapu jobb oldalába. 2–0. A 68. percben Rabóczki nagy bravúrral védett, majd Beke lőtte kapura, de Reineck kézzel hárított. Így őt is kiállította a játékvezető. A 11-est Beke értékesítette. 2–1. Fölényben játszott kettős emberelőnyben a vendégcsapat, csupán Rabóczki védésein, valamint a védelem önfeláldozó munkáján múlt, hogy nem egyenlítettek a sárváriak. A 93. percben Török csodálatos cselekkel ment el a bal oldalon, begurított, s az érkező Legoza könnyedén passzolt a hálóba. 3–1.
Jók: Rabóczki, Lendvai, Varga A., Török, Varga B., ill. Vadász, Fehér.
Lendvai Miklós: – Nagyon jó iramú mérkőzésen szervezettségünknek és tartásunknak köszönhetjük a győzelmet.
Haraszti Zsolt: – Jó dolog ilyen remek színvonalú mérkőzés játszani, de nagyon rossz ebből vesztesen kikerülni.