Gelencsér – Barta, Markó, Hegedüs, Tóth B., Németh A., Tóth Sz., Koródi (Németh K.), Piski (Bárány), Jónás (Sinkó), Lukács. Edző: Csáki László.
Sipőcz – Plachy, Görgics, Koltai, Drobnitsch V. (Buza), Zalka, Horváth, Papp (Szeitz), Hegedüs, Göblyös, Németh B. (Németh Zs.). Edző: ifj. Drobnitsch Tamás.
Gsz.: Németh K., ill. Hegedüs.
Kiállítva: Lukács.
A 10. percben Görgics futott el a bal oldalon, az alapvonalról élesen középre lőtt, Hegedüs érkezett és vágta a hálóba a labdát. 0–1. A 86. percben a hazaiak szabadrúgáshoz jutottak. A kipattanó labdát Németh K. lőtte el úgy, hogy az a védőkön megpattanva jutott a hálóba. 1–1.
A vendégek gyors vezetése után mezőnyben kiegyenlítetté vált a játék. Később ismét a Jánossomorja veszélyeztetett többet. A Tapolca szerencsével mentett pontot.
Jók: Tóth, Gelencsér, Lukácsa, Markó, ill. Horváth, Buza, Göblyös, Hegedüs.
Csáki László: – Ki-ki mérkőzésen talán igazságos döntetlen született.
Ifj. Drobnitsch Tamás: – Egy fél szezonra való helyzetet hagytunk ki.