Gamrát 2
Edző: Tóth László
Hétméteresek: 3/2
Kiállítások: 10 perc
Az első játékrészben a győriek már négy góllal is vezettek (10–6). A hazaiak ugyan felzárkóztak és ki is egyenlítettek (12–12), mégis vendégelőnnyel vonulhattak pihenőre a csapatok.
Szünet után hamar átvette a vezetést a Békés, s onnantól kezdve a Tento-ETO végig futhatott az eredmény után. A győriek idei utolsó mérkőzésüket szerdán 18 órakor Nyíregyházán játsszák.
Szőke István: – Végre egy félidôt úgy játszottunk, ami ebben a csapatban benne van.
Tóth László: – Amit gyakoroltunk, annak kilencven százalékát visszakaptam a játékosoktól, kivéve három kapusgólt, illetve az emberhátrányban történô védekezések egyikét-másikát.

Férfi Bajnokok Ligája

Aarhus (dán)–MKB-Veszprém 28–31. Továbbjutott: MKB-Veszprém (61–49-es összesítéssel).
Ciudad Real (spanyol)–Pick-Szeged 36–27. Tj.: Ciudad Real (68–58-as összesítéssel).

Úszva gyógyulnak a Gézengúz Házban

Tavasz óta új helyen fogadja a születési károsult babákat és szüleiket a győri Gézengúz Alapítvány.… Tovább olvasom