Régiót választok:
Csongrád megye
|
Bács-Kiskun megye
Gyűjtse össze az érdekes cikekket a címek mellett lévő ikonokkal! később elolvasom

Még több

Itt vagyok: Nyitólap > Ez milyen! - Buli, Mozi, Koncert, Tech > Andit csak megsajnálta a Megasztár zsűrije?

Andit csak megsajnálta a Megasztár zsűrije?

Családja tönkrement, így Andreának a mobiltelefonját kellett eladnia, hogy fel tudjon utazni a válogatásra, most a Megasztárban énekel.

munkatársunktól - 2012.02.21. 13:29
Nyomtatom E-mailt írok a szerkesztőnek Később elolvasom
A lányt több internetes fórumon és e-mailben is megvádolták azzal, hogy csak családja elszegényedése miatt juttatta tovább a zsűri - írja a Bors.

– Természetesen szó sincs ilyesmiről. Egyébként 2007-ben mentünk csődbe,  a legutóbbi Megasztárba is jelentkeztem. Ha annyira akartak volna, már akkor is továbbküldhettek volna pusztán a sztori miatt. Mostanra értem meg minden tekintetben arra, hogy bejussak a legjobbak közé - cáfolta a vádakat Szakos Andrea. - Érzem magamban az erőt, hogy akár meg is nyerhessem az idei versenyt. Mindenképpen a zenéből szeretnék majd élni, ehhez pedig kiváló lehetőség a Megasztár. Nem a szomorú családi történetemmel, hanem a hangommal szeretnék kitűnni. Több mint tíz éve énekelek, volt már pár tanárom, de az utóbbi időben ezt a luxust nem engedhettem meg magamnak.


Nyomtatom E-mailt írok a szerkesztőnek Később elolvasom

Hozzászólok a cikkhez


A tisztább tartalom érdekében előzetesen moderálunk. Ez rövid késést fog okozni a komment megjelenésében, amiért megértését kérjük. Az éjjel 23 és 6.30 közötti kommentek 7-ig jelennek meg.
Kérjük, olvassa el Felhasználási szabályainkat!

Hozzászólás írásához be kell jelentkezni!
Kérem, jelentkezzen be vagy regisztráljon!
Töltés, kérem várjon!

Moderálásra küldöm 1. Zka 2012.02.21. 15:14

Jó vicc, ő volt kb a legjobb hang a pénteki adásban, megsajnálásról aligha lehet szó. Ügyes marketing a műsornak.



Töltés, kérem várjon!
ˆaz oldal tetejéreˆ

hirdetés

HIRDETÉS
bezár
asdasd
Kérem várjon, jelentkezését rögzítjük...