Gyűjtse össze az érdekes cikekket a címek mellett lévő később elolvasom ikonokkal!

Szeged - delmagyar.hu

2014. 09. 20. szombat - Friderika

Még több

Keresés a témakörben: (a hozzászólások szövegében)

2005.11.23. - 8 hozzászólás Annafürdő. RSS Később elolvasom

#8. Szerző: csonakos | Előzmény: (#6) vmagdi
2009-10-16 - 20:48 ó.
vmagdi:A gomba és az Anna ugyazon tulajdonoshoz tartozik, ezért itt tennék én is észrevételt:
1. A fürdő medencéjeit időnként bulizásra használják,leengedik a vizet és sáros, mocskos cipővel táncolnak a medencében, aztán hétfőre tisztának kéne lenni, mert jönnek az iskolások úszásoktatásra, személyzet gondolom nincs elég, ezért tömény klórt szórnak a vízbe, volt, hogy majd megőrültem, úgy csípett a víz.
Szerintem ezt a gyakorlatot az ÁNTSZ-nek sürgősen meg kellene szüntetni, hiszen a medence fürdésre van, nem táncolni... gondolom a fürdőigazgató se szarik abba a fazékba amibe főz, pedig fazék is kimosható.
3. A múlthéten például valami barna darabkák lepték el a medence alját, ami a csőből származtak. De aminek a medencében nincs helye. Takarítás. Megint csak ez a jelszó.
4. A lábmosó vízét vagy cserélni kellene időnként, vagy leengedni, mert ha belelépünk tömény gombakoncentációba lépünk.
5. Fogalmam sincs, hogy ha ugyanaz a cég, akkor miért van az, hogy a gombában külön kell fizetni a szaunáért (holott hydromasszázs sincs), míg az Annában ez benne van az árban.
4. Jó lenen tudni, hogy mi az Annában a "fürdőkabinok" sorsa, ahová nővel lehet menni állítólag 6 ezerért két órára, s ami szintén pályázati pénzből épült, s ami szintén a "köz"-ből lett lecsípve... Erről pld. csak egy fürdőmestertől tudok. Nyílván sokat erről se hallottak.

Hát egyre furcsább hely ez a város.

Vedd a fáradságot és egyszer kérj meg valakit mutassa meg neked azt a külön kádas fürdő részt! Megmutatják ha kéred. Meg fogsz lepődni és nem fogsz ilyeneket gondolni arról a külön fürdőrészről! Ennyi erővel a Wc-ben is lehet bármit csinálni!
Bizony sok a beteg embertársunk, aki gyógytornára szorul és jelenleg Szegeden csak ez az egy hely van ahová szabadon lehet menni. Ahogy átadják az épülő napfényfürdőt remélem megszűnik a zsúfoltság. Egyébként sok beteg gyógyulni vágyó Mórahalomra az Erzsébet fürdőbe jár.

#7. Szerző: Supaplex 2009-10-16 - 18:37 ó.
Én is odajárok, csak nem a fürdőbe hanem masszázsra, meg tesire, csak az a baj, hogy rövid nagyon.

#6. Szerző: vmagdi 2005-11-24 - 12:04 ó.
A gomba és az Anna ugyazon tulajdonoshoz tartozik, ezért itt tennék én is észrevételt:
1. A fürdő medencéjeit időnként bulizásra használják,leengedik a vizet és sáros, mocskos cipővel táncolnak a medencében, aztán hétfőre tisztának kéne lenni, mert jönnek az iskolások úszásoktatásra, személyzet gondolom nincs elég, ezért tömény klórt szórnak a vízbe, volt, hogy majd megőrültem, úgy csípett a víz.
Szerintem ezt a gyakorlatot az ÁNTSZ-nek sürgősen meg kellene szüntetni, hiszen a medence fürdésre van, nem táncolni... gondolom a fürdőigazgató se szarik abba a fazékba amibe főz, pedig fazék is kimosható.
3. A múlthéten például valami barna darabkák lepték el a medence alját, ami a csőből származtak. De aminek a medencében nincs helye. Takarítás. Megint csak ez a jelszó.
4. A lábmosó vízét vagy cserélni kellene időnként, vagy leengedni, mert ha belelépünk tömény gombakoncentációba lépünk.
5. Fogalmam sincs, hogy ha ugyanaz a cég, akkor miért van az, hogy a gombában külön kell fizetni a szaunáért (holott hydromasszázs sincs), míg az Annában ez benne van az árban.
4. Jó lenen tudni, hogy mi az Annában a "fürdőkabinok" sorsa, ahová nővel lehet menni állítólag 6 ezerért két órára, s ami szintén pályázati pénzből épült, s ami szintén a "köz"-ből lett lecsípve... Erről pld. csak egy fürdőmestertől tudok. Nyílván sokat erről se hallottak.

Hát egyre furcsább hely ez a város.

#5. Szerző: rt0831 2005-11-24 - 07:40 ó.
Jó ötlet a mosás ez nemjutott eszembe köszönöm.
Október elején mail-ben kifogásoltam a fürdő vezetőségénél.3 hétre rá, megjött a válasz köszönik az észrevételt, a hibát kiküszöbölik.
De ennyire!!

#4. Szerző: ifj. Nagy Gábor | Előzmény: (#3) rebellis
2005-11-23 - 22:07 ó.
rebellis:Helyben próbáltál valakinek szólni??

Nekem is ez jutott eszembe.

#3. Szerző: rebellis | Előzmény: (#2) No.6-Sy
2005-11-23 - 22:00 ó.
Helyben próbáltál valakinek szólni?? Lehet, hogy műszak után nem internetezik a vízmester! Azonkívül lényegesebben egyserűbb lenne.

No.6-Sy:
rt0831:Naponta járok a thermál oldalra reggelenként úszni,idénybérlettel.

.Sajnos hetente előforduló dolog,hogy az
élménymedencékben annyira klóros,és egyébb vegyszeres a víz,hogy marja a szemet és a légutat.Többször előfordult,hogy a víz tetején vastag hab képződött.Ma, már a medencék közelében is maró élményben volt része a vendégeknek.Úgytudom automatika adagolja a vegyszereket ,lehet ,hogy
úgyvan beállítva ,hogy hetente 1-2 napon túladagoljon?
Esetleg egy kicsit jobban odafigyelne az akinek (akiknek)a munkakörébe
tartozik a gépek felügyelete (gépészek)elkerülhető lenne a túladagolás.

Talán vidd magaddal legközelebb a mosnivalót is. Megspórolod a mosószer árát.

#2. Szerző: No.6-Sy | Előzmény: (#1) rt0831
2005-11-23 - 21:56 ó.
rt0831:Naponta járok a thermál oldalra reggelenként úszni,idénybérlettel.

élménymedencékben annyira klóros,és egyébb vegyszeres a víz,hogy marja a szemet és a légutat.Többször előfordult,hogy a víz tetején vastag hab képződött.Ma, már a medencék közelében is maró élményben volt része a vendégeknek.Úgytudom automatika adagolja a vegyszereket ,lehet ,hogy

Talán vidd magaddal legközelebb a mosnivalót is. Megspórolod a mosószer árát.

#1. Szerző: rt0831 2005-11-23 - 21:28 ó.
Naponta járok a thermál oldalra reggelenként úszni,idénybérlettel.

Hozzászólások megjelenítése oldalanként:

bezár
asdasd
Kérem várjon, jelentkezését rögzítjük...