Gyűjtse össze az érdekes cikekket a címek mellett lévő később elolvasom ikonokkal!

Szeged - delmagyar.hu

2014. 04. 20. vasárnap - Tivadar

Még több

Keresés a témakörben: (a hozzászólások szövegében)

2010.10.02. - 32 hozzászólás IKEA Szegeden! (?) RSS Később elolvasom

#32. Szerző: barkzso | Előzmény: (#31) x
2010-10-24 - 22:04 ó.
x:
Áruvadász2:Kedves Exmakai!
Nem értelek, miért zavar a hozzászólásom? Biztos, hogy van olyan aki örül, hogy lehetősége van ikeás terméket vásárolni, anélkül, hogy felutazzon Szegedről Budapestre. Hiszen ez a topik épp olyan embereké, akik szeretik (szeretnék) az IKEA termékeit megvenni.
Önkéntös rendőrök szeretnének itt néhányan lönni, okz63-mal az élen. Mint a mókus fenn a fán,...

Szerintem sem problémás a hozzászólása. Ott van a honlapon a pontos költsége a rendelésnek - ha sokallja az ember nem veszi igénybe.
A kommancsok cenzorért ordítanak...

#31. Szerző: x | Előzmény: (#30) Áruvadász2
2010-10-24 - 21:45 ó.
Áruvadász2:Kedves Exmakai!
Nem értelek, miért zavar a hozzászólásom? Biztos, hogy van olyan aki örül, hogy lehetősége van ikeás terméket vásárolni, anélkül, hogy felutazzon Szegedről Budapestre. Hiszen ez a topik épp olyan embereké, akik szeretik (szeretnék) az IKEA termékeit megvenni.
Önkéntös rendőrök szeretnének itt néhányan lönni, okz63-mal az élen. Mint a mókus fenn a fán,...

#30. Szerző: Áruvadász2 | Előzmény: (#27) exmakai
2010-10-24 - 21:22 ó.
Kedves Exmakai!

#29. Szerző: okz63 | Előzmény: (#28) szatyi
2010-10-24 - 20:50 ó.
szatyi:
exmakai:
Áruvadász2:Kedves szegediek!

Amíg nem épül ikea áruház Szegeden, addig tudok egy kitűnő megoldást arra, hogyan juthattok az ikea áruház termékeihez utazás nélkül gyorsan és költségtakarékosan.
Látogassatok el az alábbi weboldalra: www.aruvadasz.com

A kedves szerkesztők legyenek szívesek törölni ezt a reklám-hozzászólást! Köszönöm!Az IKEA szó egyébként végig nagybetűkkel írandó, és a "juthattok" szó után egy "hozzá" illik!

Itt nincs se szerkesztő, se moderátor! -Sajnos.

De van, ha írsz neki (moderator@hsdnet.hu) akkor törli. A fejlécet kell neki elküldeni.

#28. Szerző: szatyi | Előzmény: (#27) exmakai
2010-10-24 - 20:30 ó.
exmakai:

Amíg nem épül ikea áruház Szegeden, addig tudok egy kitűnő megoldást arra, hogyan juthattok az ikea áruház termékeihez utazás nélkül gyorsan és költségtakarékosan.

A kedves szerkesztők legyenek szívesek törölni ezt a reklám-hozzászólást! Köszönöm!Az IKEA szó egyébként végig nagybetűkkel írandó, és a "juthattok" szó után egy "hozzá" illik!

Itt nincs se szerkesztő, se moderátor! -Sajnos.

#27. Szerző: exmakai | Előzmény: (#26) Áruvadász2
2010-10-24 - 19:50 ó.

#26. Szerző: Áruvadász2 2010-10-24 - 17:48 ó.
kattintson a képre a nagyobb mérethez Kedves szegediek!

#25. Szerző: barkzso | Előzmény: (#23) .suhym.
2010-10-17 - 14:59 ó.
.suhym.:
barkzso:Én KIKA-ról hallottam anno, nem IKEA-ról. De bármelyik jó lenne...

KIKA drágább, nem kicsivel.

Tudom, megfordulok mindkettőben időnként.
A KIKA világítástechnikai osztálya sokkal nagyobb és jobb egyébként például - de nem ezért írtam hanem mert szerintem ha az egyik megjönne, jönne utána a másik is.

#24. Szerző: .suhym. | Előzmény: (#20) Csirén
2010-10-17 - 14:37 ó.
Csirén:De jó lenne!

Bizony jó, úgy ahogy mondod.
A városban nincs egy normális lakberendezési áruház!:((

#23. Szerző: .suhym. | Előzmény: (#12) barkzso
2010-10-17 - 14:34 ó.
barkzso:Én KIKA-ról hallottam anno, nem IKEA-ról. De bármelyik jó lenne...

KIKA drágább, nem kicsivel.

Hozzászólások megjelenítése oldalanként:

bezár
asdasd
Kérem várjon, jelentkezését rögzítjük...