2024.04.11. 12:13

Legjobb idővel döntős Pádár Nikolett 200 gyorson, Ugrai Panna is ott van a szám döntőjében

Ma újabb éremesély az úszók országos bajnokságán.

Pádár Nikolett a legjobb idővel döntőzhet a kedvenc számában.

Fotó: Árvai Károly

A Budapesten, a Duna Arénában zajló úszó országos bajnokság harmadik versenynapján kedvenc számában versenyezhet Pádár Nikolett. A HAÁSZ SZUE úszója olimpiai szintidővel rendelkezik 200 méter gyorson, a szám délelőtti előfutamát pedig magabiztos versenyzéssel, több mint két másodperces előnnyel nyerte meg. Az előfutamok során Ugrai Panna (Hód Úszó SE) a harmadik legjobb időt érte el, és szintén ott lesz a döntőben a Ferencváros szegedi úszója, Fábián Bettina is, aki az ötödik idővel került be a döntőbe, amelyet 17.10-kor rendeznek majd.

A csütörtök délelőtti előfutamok során a Hód Úszó SE-ből Musa Márk a 33. helyen végzett a 200 méteres gyorsúszásban, klubtársa, Veszelovszki Eszter 26. lett 200 méter mellúszásban.