2016. 12. 03. szombat - Ferenc, Olívia -2°C | 5°C

Hazai pályán remekeltek a vásárhelyi krosszosok

Hódmezővásárhelyen rendezték a kerékpárosok BMX krossz országos bajnokságát, melyen a hazai sportolók remekül szerepeltek Az első napon Lázár Mihály és Fulai Csongor (mindkettő serdülő korcsoport) a dobogó második, illetve harmadik fokára állhatott fel, míg az ifjúságiaknál Ozsgyáni Attila negyedik lett.
Hódmezővásárhelyen rendezték a kerékpárosok BMX krossz országos bajnokságát, melyen a hazai sportolók remekül szerepeltek Az első napon Lázár Mihály és Fulai Csongor (mindkettő serdülő korcsoport) a dobogó második, illetve harmadik fokára állhatott fel, míg az ifjúságiaknál Ozsgyáni Attila negyedik lett. A gyermek korcsoportban induló Nagy Sándor a második helyet szerezte meg a selejtezők során, míg mountain bike kategóriában Hódi András lett második. A folytatásban sem maradtak el a kiváló vásárhelyi eredmények, a csapatbajnokságban a Honvéd-Bercsényi SE ezüstös helyen végzett.

A győztesek és a vásárhelyiek helyezései

Fiúk: 1. Hsu Brian, 3. Nagy Sándor, 5. Hajdú Zsombor (mind Honvéd-Bercsényi SE, Vásárhely), serdülők: 1. Zándoki Lőrinc (Lőrinc 2000, Budapest), 2. Lázár Mihály, 5. Pulai Csongor, 7. Koczka Tamás (mind Honvéd-Bercsényi); ifjúságiak: 1. Rozsenich Gábor (Soproni Autóclub SE), 4. Ozsgyáni Attila, 5. Pányi Tamás, 7. Dezső Barna, 16. Bujáki Bence (mind Honvéd-Bercsényi); felnőttek: 1. Radasics Vilmos (Soproni Autóclub), 12. Becsei Sándor (Honvéd-Bercsényi), amatőr kategória, első korcsoport: 1. Grétzi Bálint (Soproni Autóclub), 3. Süle Adrián (Honvéd-Bercsényi); második korcsoport: 1. Németh Ádám (Soproni Autóclub), 4. Imre Csaba (Honvéd-Bercsényi); MTB kategória: 1. Nagy Arnold, 4. Sólyom Dániel (mindkettő Honvéd-Bercsényi).