Délmagyar logó

2017. 07. 21. péntek - Dániel, Daniella 22°C | 35°C Még több cikk.

Szeged-Hódmezővásárhely buszmenetrend

Szeged-Vásárhely buszmenetrend.


Induló megállóhely: Szeged, aut. áll.
Cél megállóhely: Hódmezővásárhely, aut. áll.

Indul Érkezik   Járat
04:45 05:22 N Szeged-Hódmezővásárhely
05:15 05:48 M Szeged-Hmvh-Mindszent-Szentes-Csongrád
05:15 05:48 Z Szeged-Hmvh-Mindszent-Szentes-Csongrád
05:40 06:13 N Szeged-Szolnok-Jászb.-Gyöngyös-Parádf.
05:45 06:22 N Szeged-Hódmezővásárhely
05:50 06:20 N Szeged-Békéscsaba-Hajdúszoboszló
06:20 06:57 JM Szeged-Hódmezővásárhely
06:45 07:14 N Szeged-Tiszafüred-Miskolc
06:45 07:22 N Szeged-Hódmezővásárhely
07:00 07:30 N Szeged-Békéscsaba-Debrecen-Nyíregyháza
07:15 07:52 M Szeged-Hódmezővásárhely
07:25 07:55 JV Szeged-Szarvas-Tiszafüred
07:45 08:15 N Baja-Mélykút-Szeged-Békéscsaba
07:45 08:22 JM Szeged-Hmvh-Bsámson-Tótkomlós-Békéscsaba
08:07 08:42 N Kiskunhalas-Szeged-Békéscsaba-Gyula
08:15 08:52 JM Szeged-Hódmezővásárhely
08:30 09:07 N Szeged-Hmvhely-Szentes-Csongrád
08:45 09:22 N Szeged-Hmvh-Mindszent-Szentes-Csongrád
09:45 10:22 N Szeged-Hmvhely-Szentes-Csongrád
10:10 10:43 N Szeged-Békéscsaba-Hajdúszoboszló
10:45 11:22 N Szeged-Hmvh-Bsámson-Tótkomlós-Békéscsaba
11:00 11:33 JV Szeged-Szolnok-Jászberény
11:05 11:38 N Szeged-Hmvh-Mindszent-Szentes-Csongrád
11:45 12:22 N Szeged-Békéscsaba
12:00 12:37 M Szeged-Hmvhely-Szentes-Csongrád
12:20 12:55 JK Kiskunhalas-Szeged-Békéscsaba-Gyula
12:45 13:22 X Szeged-Hódmezővásárhely
13:00 13:33 M Szeged-Orosháza-Szarvas
13:10 13:47 N Szeged-Hmvhely-Szentes-Csongrád
13:20 13:53 M Szeged-Békéscsaba-Hajdúszoboszló
13:30 14:00 FM Szeged-Szarvas-Tiszafüred
13:35 14:12 N Szeged-Hmvhely-Szentes-Csongrád
13:40 14:10 Z Szeged-Békéscsaba-Hajdúszoboszló
13:45 14:22 N Szeged-Hmvh-Bsámson-Tótkomlós-Békéscsaba
13:50 14:20 N Szeged-Tiszafüred-Miskolc
14:30 15:00 JV Szeged-Békéscsaba-Debrecen-Nyíregyháza
14:30 15:03 N Szeged-Szolnok-Jászb.-Gyöngyös-Parádf.
14:30 15:07 JM Szeged-Hódmezővásárhely
14:45 15:15 Z Szeged-Tótkomlós-Csapács-Békéscsaba
14:45 15:22 N Szeged-Hódmezővásárhely
15:00 15:33 FM Szeged-Szolnok
15:05 15:38 Z Szeged-Orosháza-Gyomaendrőd[-Dévaványa]
15:05 15:38 M Szeged-Orosháza-Gyomaendrőd[-Dévaványa]
15:05 15:38 Z Szeged-Hmvh-Mindszent-Szentes-Csongrád
15:05 15:38 M Szeged-Hmvh-Mindszent-Szentes-Csongrád
15:20 15:53 N Szeged-Szolnok-Jászberény
15:45 16:20 M Budapest-Örkény-Kecskemét-Szeged-Hmvh
15:45 16:22 N Szeged-Hódmezővásárhely
16:15 16:53 M Szeged-Hmvhely-Szentes-Csongrád
16:45 17:22 N Szeged-Hmvh-Bsámson-Tótkomlós-Békéscsaba
17:15 17:52 M Szeged-Hódmezővásárhely
17:30 18:03 N Szeged-Békéscsaba-Hajdúszoboszló
17:45 18:22 N Szeged-Hódmezővásárhely
18:25 19:02 N Szeged-Hmvhely-Szentes-Csongrád
18:50 19:20 N Pécs-Baja-Szeged-Békéscsaba
19:00 19:37 N Szeged-Hódmezővásárhely
19:15 19:45 JV Szeged-Békéscsaba-Hajdúszoboszló
19:45 20:22 N Szeged-Hmvh-Mindszent-Szentes-Csongrád
19:55 20:25 MI Szeged-Orosháza-Szarvas
20:10 20:40 N Pécs-Baja-Szeged-Orosháza
20:20 20:57 JV Szeged-Hmvhely-Szentes-Csongrád
20:45 21:22 N Szeged-Hmvhely-Szentes-Csongrád
21:00 21:30 MI Szeged-Békéscsaba-Hajdúszoboszló
21:45 22:22 N Szeged-Hódmezővásárhely
22:35 23:12 N Szeged-Hódmezővásárhely



  Jelmagyarázat
N naponta
M munkanap
Z szabad és munkaszüneti napokon
JM tanév tartama alatt munkanapokon
JV a hetek első tanítási napját megelőző napon
JK A hetek első tanítási napját megelőző munkaszüneti napon, valamint a hetek utolsó tanítási napján
X munkaszüneti napok kivételével naponta
FM a hetek utolsó tanítási napján
MI a hetek első tanítási napját megelőző munkaszüneti napon

A Hódmezővásárhely - Szeged buszmenetrend itt található.

hirdetés

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Tornyai múzeum: régi és új együtt

A 4,2 milliárd forintból megvalósult Tornyai János Kulturális Városnegyed egyik legfontosabb eleme a Tornyai János Múzeum. Tovább olvasom