2017. 02. 24. péntek - Mátyás 5°C | 12°C Még több cikk.

A fiataloké volt a főszerep a KKSE-Szabadka edzőmeccsen

Szerda délután a T.O.M.Controll-Kecskeméti KSE a Szabadka együttesét látta vendégül felkészülési mérkőzésen a Messzi István sportcsarnokban.

A KKSE szerdán a Szabadkát látta vendégül edzőmérkőzésen. Hazai szemszögből nagyon jól indult az összecsapás az első három negyedben magabiztosan játszva tíz pontos előnyt sikerült szerezniük a kecskemétieknek. Az utolsó negyed azonban a vendégekről szólt, az ő akaratuk érvényesült. Hatalmas csatában előbb ledolgozták a hátrányt, majd később előnyt is kovácsoltak belőle. A végső sípszó szabadkai győzelmet jelentett, a mérkőzés vége 56-60 lett. Egyáltalán nem vagyok csalódott - mondta Sztojan Ivkovics. - Nagyon jó edzőmecset játszottunk örülök neki, hogy ennyi ember kilátogatott a csarnokba, és támogatták a csapatot egy edzőmeccsen (körülbelül 150-200 néző volt).

A mérkőzés krónikájához az is hozzá tartozik, hogy a fiataloké volt a főszerep az összecsapás nagy részében. Wittman és LaGrange épp hogy csak átmozgatta az izmaikat, a mai napon nem az övéké volt a főszerep. Lakatos Péter és Cseh György ezúttal is magabiztos teljesítményt nyújtottak. Ha azt nézzük, hogy a meccs folyamán főleg az ifjúságé volt a főszerep, akkor az eredmény igazán bizalomkeltő és jó előjel lehet a jövőre nézve.

Fiatalok díjnyertes filmje cigaretta megosztó hatásáról - videóval

Első helyet ért el a Dohányzásról Leszokást Támogató Központ által meghirdetett pályázaton a… Tovább olvasom