2017. 06. 23. péntek - Zoltán 21°C | 35°C Még több cikk.

A Pápa is legyőzte a KTE csapatát

Kecskemét – A Lombard Pápa együttese a csereként beállt Rebryk góljával 1-0-ra győzött a büntetőt hibázó KTE-Ereco otthonában.

Kecskeméti TE-Ereco – Lombard Pápa FC 0-1 (0-0)
Széktói Stadion, 1800 néző. Vezeti: Farkas Á. (Berettyán P., Horváth R.)
KTE: Ribánszki – Gyagya, Radanovics, Balogh B., Mohl – Alempijevics, Csukics – Bori, Foxi (Dosso, 72.), Litsingi (Bertus, 72.) – Vujovics (Tököli, 56.). Vezetőedző: Tomiszlav Szivics
Pápa: Szűcs – Nagy S., Dlusztus, Supics, Németh M. – Quintero (Rebryk, a szünetben), Gyömbér, Heffler – Bárányos (Szabó Zs., 85.), Marics (Takács, 87.), Zulevs. Vezetőedző: Véber György
Gólszerzők: Rebryk (79.)
Sárga lap: Radanovics (5.), Németh (21.), Gyagya (34.), Rebryk (52.)
Piros lap: Rebryk (79.), Dosso (81.)

Vége a mérkőzésnek.

Kecskeméti TE-Ereco - Lombard Pápa FC labdarúgó mérkőzés - KÉPGALÉRIA

87. perc: Marics helyére Takács állt be.

85. perc: Bárányos helyére Szabó állt be.

82. perc: Szűcs védte Bertus 25 méteres, ballábas lövését.

81. perc: Dosso is piros lapot kapott, utánrúgásért.

79. perc: vezet a Pápa! Mohl elnézett egy lőre a labdát, Rebryk törhetett így kapura, majd egy csel után ballal, 10 méterről a bal alsó sarokba lőtt. 0-1. A gólszerző levette ünneplés közben a mezét, ezért megkapta második sárga lapját is.

75. perc: 11-eshez jutott a KTE, miután Supics buktatta Dosso-t a 16-oson belül. A büntetőt Csukics végezte el, de a kapu bal oldalába tartó. félmagas lövést Szűcs bravúrral szögletre tenyerelte.

72. perc: kettős csere a hazaiaknál: Foxi helyére Dosso, Litsingi helyére Bertus állt be.

71. perc: Marics 20 méteres, ballábas szabadrúgását védte Ribánszki.

61. perc: egy tetszetős pápai kontraakció végén Rebryk passzolt Bárányoshoz, aki 13 méterről, jobbal kapura lőtt, de ribánszki hatalmas bravúrral szögletre ütötte a bal sarokba tartó labdát.

58. perc: Zulevs 23 méterről, jobbal alig lőtt kapu fölé.

56. perc: Vujovicsot Tököli váltja.

52. perc: Rebryk kapott sárga lapot Csukics felrúgásáért.

Elkezdődött a második félidő.

A szünetben cserélt a vendégcsapat, Quintero helyére Rebryk állt be.

Vége az első félidőnek!

45. perc: Vujovics visszagurítása után Alempijevics alig lőtt a jobb sarok mellé.

43. perc: most Foxi hagyott ki egy ordító helyzetet, miután Bori jobb oldali beadása után három méterről eltörte a labdát.

40. perc: elképesztő helyzetet hagyott ki a hazai csapat. Litsingi ugratta ki remek ütemben Vujovicsot, aki eltolta a labdát a kifutó Szűcs mellett, majd négy méterről az üres kapu mellé lőtt.

39. perc: Bárányos szabadrúgását védte hatalmas bravúrral Ribánszki.

36. perc: Alempijevics lőtt jobbal, 18 méterről a jobb sarok mellé.

34. perc: Gyagya is sárgát kapott Heffler buktatásáért.

27. perc: Marics lőtt jobbal, 30 méterről kapu mellé.

21. perc: Németh kapott sárga lapot Bori visszahúzásáért.

18. perc: egy szép hazai támadás végén Csukics pörgetett Litsingi elé, aki 6 méterről, félfordulatból lőtt, Szűcs bravúrral öklözte léc fölé a labdát.

16. perc: csak írnunk kellett, máris megvan az első igazán nagy helyzet. Litsingi szöktette a jobb oldalon felfutó Csukicsot, aki 14 méterről, jobbal kapásból lőtt, Szűcs vetődve ütötte szögletre a labdát.

15. perc: eddig sok a hiba, kaput eltaláló lövést még nem láthattunk.

7. perc: Litsingi lőtt nagy helyzetben a bal felső sarok mellé.

5. perc: Radanovics kapott sárga lapot Heffler feltartásáért.

Elkezdődött a találkozó!

15:54: Tököli Attilát némi meglepetésre nem jelölte a kezdőcsapatba Tomiszlav Szivics. A támadó nem sérült, tehát taktikai oka lehet a szakvezető döntésének.

15:49: viharos erejű szélben, de ragyogó napsütésben játszanak majd a csapatok. A Széktói Stadionban 16 celsius-fokot mutat a hőmérő higanyszála.

Köszöntjük olvasóinkat a KTE-Ereco – Lombard Pápa Monicomp Liga bajnoki labdarúgó mérkőzés online tudósításán a Széktói Stadionból.

Korábban:

A Siófok múlt heti MTK elleni idegenbeli sikere után a tabella középmezőnyétől kezdve mindenki figyelhet a kiesés elleni küzdelemre, hiszen jelenleg az előkelő 8. helyen álló Pápa is mindössze hat ponttal előzi meg a kieső helyen álló Balaton parti gárdát. A KTE Szombathelyen elszenvedett egygólos veresége is azt jelenti, hogy fel lehet hagyni az 5.-6. helyekről szőtt álmoknak, és a kupaszereplés mellett minden energiát a kiesés elleni harcra fektetni.

Mérkőzés előtti nyilatkozatok (Forrás: nb1.hu):

Tomiszlav Sivics (KTE): - Két, egyforma csapat küzd majd meg egymással. Mi ezúttal is győzelemre fogunk játszani, nagyon fontos lenne, hogy megszerezzük a három pontot. Tudjuk, hogy nem lesz könnyű dolgunk, mert a Lombard egy nagyon jó csapat, de hazai pályán nem csak saját magunknak, hanem a szurkolóinknak is bizonyítanunk kell.

Véber György (Lombard): - A helyzet nem könnyű, vannak gondjaink, a csapatjátékunk hagy kívánnivalót maga után. Érdekes a futball. Két hete arról beszéltem, hogy ha a hazai meccseinket behúzzuk, akkor a negyedik-ötödik helyre is odaérhetünk, ma viszont már azt mondhatom, hogy furcsa módon elkezdhetjük a kiesés elleni küzdelmet. Magunkat sodortuk ilyen helyzetbe. A KTE nagyon jó formában van, a lélektani előny náluk van. A csapattól azt várom, hogy megkezdi azt az utat járni, amit elvárok, és amit összeraktunk. Újra el kell kapnunk a fonalat, nem véletlen, hogy az utóbbi időben a döntetlenek mellett vereségeket könyvelhettünk el. Azt várom, hogy a csapat karakán hozzáállással, fegyelmezetten összpontosítva játszik majd a KTE ellen.

A várható összeállítások
KTE: Ribánszki - Gyagya, Radanovic, Balogh B., Mohl - Cukic, Alempijevic, Bori - Foxi, Tököli, Litsingi.
Lombard: Szűcs L. - Nagy S., Dlusztus, Supic, Németh M. - Quintero, Gyömbér, Bárányos - Rebryk, Maric, Heffler

A delmagyar.hu-n 16 órától élő online tudósítás lesz a találkozóról.